Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Moja Perelka!


hades84s

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie sie prezentuje ale ja nie lubię takiego tuningu :tongue4: audi to :audi: nie trzeba jej specjalnie dekorować jak choinki :tongue4: ale fajnie popatrzeć na taki tjuning :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet podobają te aerografy i ta zaciągnięta maska. Areografy :naughty: może nie koniecznie płomienie ale to fajna sprawa :good: Zmień kierunki w błotniku na białe albo dymione i fajnie by tu pasowały chromowane ramki w zegarach. Zapodaj więcej fotek. Ciekawe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie chce nikogo obrazic ale zupełnie to nie pasuje do tego auta. moim zdaniem wies tańczy, wies spiewa. jak tuning to tylko fabryka, czyli zderzaki S lampy zespolone valeo itp. :sick3: sorry ale tak uwazam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie chce nikogo obrazic ale zupełnie to nie pasuje do tego auta. moim zdaniem wies tańczy, wies spiewa. jak tuning to tylko fabryka, czyli zderzaki S lampy zespolone valeo itp. :sick3: sorry ale tak uwazam.

Popieram, projekt przekombinowany, ale.......

............. każdy robi pod siebie :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły :wink4: dobrze ze te ognie nie w odceniach czerwieni :gwizdanie: Ogólnie podoba mi sie ten look :good: Lampki mógł byś wstawic zespolone Valeo/Depo ewentualnie FK z ringami ale czarne :good: a i progi mi sie nie widzą :no:

Noi zapodaj więcej fot bo ta fota to troche nie bardzo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te laminaty od spodu mi sie nie podobaja wogole, i to jak ona siedzi... moze tak na fotkach wyszlo ale ten tyl jest nizej od przodu... duzo...

te plomienie mnie nie przerazaja akurat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy beba czarne diodowe tak jak w nowych modelach tylko czekam na paczke :kox:

Ciekawe jaki bedzie efekt... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy beba czarne diodowe tak jak w nowych modelach tylko czekam na paczke :kox:

Ciekawe jaki bedzie efekt... :gwizdanie:

Czekamy z niecierpliwością :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te tarcze w zegarach się za bardzo nie podobają ale do twojego auta nawet pasują tylko za bardzo jażą po oczach i po dłuższej jeździe nocą będzie męczyć oczy :mysli: Ale pamiętaj że zmiany w aucie mają podobać się tobie - zresztą idą święta więc choinka i troche kolorowych światełek się przyda :tongue4: :tongue4: :tongue4: Czekamy na dalsze mody :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płomienie są be

ale zejscie z maski jesk ok mnie się podoba tylko lampy valeo i inny gril od s4 bedzie ładnie to wygladało,progi od s4 będą ładnie spasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spośród wszystkich Aczwórek na forum, tuningowanych na styl inny niż germanstyle i S4/RS4 style, ta najbardziej mi sie podoba. Wg mnie jeszcze większe koło, i lampy z czarnym środkiem, bardzo podoba mi się ta maska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac sporo pracy i kasy, maska bee lampy tez, malowanie nietakie złe ale te zegary w srodku to "startrek" niestety ale to jzu tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...