Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt użytkowania naszych czterech pierścieni :)


lukaseq1

Rekomendowane odpowiedzi

Wtrącę swoje 3 grosze, na pakiet startowy przeznaczyłem koło 8 tyś, rozrząd, wymiana oleje, płyny, filtry, hamulce, światła dzienne, klima itp, wymiana radia z dab, nowe opony + alufelgi, ubezpieczenia, malowanie błotnika. Naczytałem się o zawieszeniu a na dzień dobry nic nie trzeba było wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosze, na pakiet startowy przeznaczyłem koło 8 tyś, rozrząd, wymiana oleje, płyny, filtry, hamulce, światła dzienne, klima itp, wymiana radia z dab, nowe opony + alufelgi, ubezpieczenia, malowanie błotnika. Naczytałem się o zawieszeniu a na dzień dobry nic nie trzeba było wymieniać.

Ja sie naczytalem o : dwumasie padajacym, o turbie padajacym, o padajacaych pompowtryskach i tez o zawieszeniu....ze wszystko to baaardzo drogie :) A poki co z tych rzeczy to jedynie 2 wahacze wymienilem po zrobieniu samemu 100 000 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego jak sam widzisz jesteśmy w luźnych gadkach, zaproponowale luźny temacik i jakoś jest dużo chętnych do pogadania.kazdy widzi co kupuje a popsuć może sie wszystko. Temat powstal z czystej ciekawości . Jak sie nie podoba to udzielaj sie w dziale który Cię interesuje.pozdro

Tak też zrobię.

Ale pytanie nie było do ciebie więc nie od ciebie oczekiwałem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B7. 2.0BPW. 2007-2012. 37-200kkm. 35kPLN lekkim dytkiem tylko na same naprawy. Na szczęście trochę pomogło ubezpieczenie. Najgorsze auto jakie miałem do tej pory.

Oprócz multitronica(!) wszystko się w nim sypało...

ge5xstvu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B7. 2.0BPW. 2007-2012. 37-200kkm. 35kPLN lekkim dytkiem tylko na same naprawy. Na szczęście trochę pomogło ubezpieczenie. Najgorsze auto jakie miałem do tej pory.

Oprócz multitronica(!) wszystko się w nim sypało...

ge5xstvu.jpg

wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie tak na luzie ile wsadziliście w swoje audi i w jakim czasie :D nie mowie tu o kosztach paliwa czy tam ubezpieczeń tylko silnik, zawieszenie itd

Na konieczne naprawy i wymiany części 2100 zł przez dwa lata (bez wymian oleju i rozrządu). Innych nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...