Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Przedstawiam Wam mój nowy czarny skarb - A4 Avant 2,0 TDI, rocznik 2005 :a4fan:

W środku i na zewnątrz:

- Bixenon

- Navi RNS-E

- zmieniarka 6 CD w schowku

- 3 ramienna, multifunkcyjna, pikowana skórzana kierownica

- Chromowane relingi

- Pakiet chrom

- 16'' 5-ramienne ori felgi aluminiowe (zostają jako felgi na zimę + Good Year UltraGrip 7+)

- ręczna 6-biegowa skrzynia biegów

Co mnie czeka w najbliższej przyszłości:

- zawias s-line zrobione :good:

- zderzak przód s-line zrobione :good:

- usunięte oznaczenia z tylnej klapy zrobione :good:

- tylni spoiler s-line - lotka zrobione :good:

- felgi 18'' ORI RS4 + Dunlop SP Sport Maxx TT 225/40/18 zrobione :good:

- skórzana pikowana gałka zmiany biegów s-line zrobione :good:

- program u Mistrza Rogalottiego zrobione :good:

Laureat konkursu "Najładniejsze zdjęcie A4 na forum" w kategorii B7/B8 - Sierpień 2009

b7scrat111.jpg

FOTO UPDATE LISTOPAD 2009

Ostatnia sesja na letnim ogumieniu...

grudziescrat111.jpg

dsc0295a.jpg

dsc0288l.jpg

dsc0312.jpg

Od tego się zaczęło (Listopad 2008)...

a4005ba9.jpg

a4002kr9.jpg

UPDATE - LUTY 2009

Pierwszy mod z mojej listy zrobiony. Zwykły zderzak zastąpił ten z wersji s-line + ramka na tablicę rejestracyjną. Cały czas mi chodzi po głowie grill od S4 do tego zderzaka... :mysli: Pożyjemy, zobaczymy.

dsc0148r.jpg

Pikowana gałka zmiany biegów s-line

dsc0103z.jpg

UPDATE - MARZEC 2009

Kolejny mod mojej :a4fan: zrealizowany, a konkretniej mówiąc auto dostało sprężynki s-line. Więcej szczegółów na 2giej stronie tego wątku.

UPDATE - KWIECIEŃ 2009

Auto nareszcie stanęło na zacnym felunku. ORI RS4 B7 18'' + Dunlop SP Sport Maxx TT 225/40/18.

dsc0058.jpg

Auto zostało oflagowane klubowymi ramkami od KERCZIego :good:

dsc0140aaa.jpg

UPDATE - LISTOPAD 2009

Zamontowany spoiler tylnej klapy S-line

dsc0306b.jpg

UPDATE - WRZESIEŃ 2010

Zastrzyk mocy by MR MOTORS

th_62784_blbmod1_122_153lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna..............nawet bardzo.............. ( środeczek całkiem , całkeim ) . Jeżeli zrealizujesz zmiany i dołączysz do tego jeszcze zwiększenie mocy to furka będzie naprawdę cudeńko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ale fele i stołki widziałem ładniejsze w tym modelu :cool1:

gratuluje zakupu

Dzięki :) No niestety nie można mieć wszystkiego :confused4: Na zimę felgi też mi lepsze nie potrzebne, na wiosne będą ładniejsze i większe :)

ta maska z przodu tak odstaje ze zderzaka czy jest po prostu otwarta?? :tongue4:

konie mechaniczne się pod maską nie mieszczą :kox:

ładna..............nawet bardzo.............. ( środeczek całkiem , całkeim ) . Jeżeli zrealizujesz zmiany i dołączysz do tego jeszcze zwiększenie mocy to furka będzie naprawdę cudeńko :good:

oczywiście, że bez wizyty u rogala się nie obejdzie :tongue4: po prostu zapomniałem dopisać :decayed:

ładna sztuczka :kox:

dzięki !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne auto tylko tak sie zastanawiam czy nie prosciej bylo kupic auto w wersji S-line ?

A jak jestesmy juz przy wymanach to proponowal bym takze wymiec fotele to te z s-line to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie się prezentuje po modach to będzie już :kox: szkoda że fotele są standardowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta maska z przodu tak odstaje ze zderzaka czy jest po prostu otwarta?? :tongue4:

te modele tak mają

No raczej niee... Chyba był wymieniany zderzak, bo normalnie tablica rejestracyjna jest montowana w zderzaku i niema dodatkowej ramki. Bynajmniej ja tak mam u siebie.

A jaki przebieg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zawias s-line -35mm

zawias S-line to -20mm

furka ładna :good:

koniecznie do zmiany fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super autko :) felgi idealne na zimę :naughty: tylko te fotele nie pasują i już :przebiegly: ale to nie jest jakiś ogromny wydatek, można pomyśleć z czasem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej niee... Chyba był wymieniany zderzak, bo normalnie tablica rejestracyjna jest montowana w zderzaku i niema dodatkowej ramki. Bynajmniej ja tak mam u siebie.

A jaki przebieg??

Tutaj masz rację, ale nie do końca :tongue4: Tablica jest zamontowana w ramce, gdyż auto przyjechało z Włoch i na przedniej belce było miejsce na małą rejestrację. Z tego też powodu rejestracja została zamocowana, tak a nie inaczej... :)

Przebieg na dzień dzisiejszy 97tys.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, ale przez Was muszę teraz zacząć kombinować nowe fotele do auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zderzaka poczytaj ten temat i to skoryguj

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51760.0.html;highlight=b7+przedni+zderzak

bo wygląda to tragicznie :confused4: tak jakby auto było bite i straszy ludzi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka H4mm3R :)

rzeczywiście nie wygląda to dobrze, ale jakoś wcześniej nie zwracałem na to uwagi, chyba euforia po zakupie mnie trochę zaślepiła :> Auto miało w lipcu robiony rozrząd i panowie fachowcy najwidoczniej nie przyłożyli się zbytnio do montażu zderzaka. Zajmę się tym, jak tylko znajdę chwilkę czasu.

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 21:33_________________________________________________Kilometr numer 100 000 :)

p110209145102ge1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 21:33_________________________________________________Kilometr numer 100 000 :)

to gdzie nas zapraszasz na opijanie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie na dole pierwszy mod mojej :a4fan:. Auto dostało nową twarz - zderzak s-line. :kox: Dołożyłem też ramkę na tablicę rejestracyjną.

W garażu leżakują i czekają na montaż sprężynki s-line. Cały czas się jednak zastanawiam czy nie dokupić do nich amorków 1BE. Na razie budżet na to nie pozwala, ale myślę że koniec końców bez tego się nie obejdzie. Na razie dojeżdżę serię... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...