Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie świeci się kontrolka od świec żarowych


sadek

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem niedawno moje wymarzone cztery kółka i od początku nie paliła się kontrolka od świec żarowych, wymieniłem żaróweczkę i niestety nadal ta kontrolka się nie świeci :(

czym to może być spowodowane?? świece chyba działają bo po nocy spędzonej pod chmurką odpala bez problemu (co prawda jeszcze mrozów nie ma) jeśli ktoś mógł by mi pomóc był bym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wymieniałeś tą żarówkę ? wkręcałeś ją w licznik czy ona była w takiej oprawce i z tej oprawki wychodzą kabelki, nie wiem jak jest w twoim roczniku bo w moim jest w oprawce i idą osobne kable do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkręciłem w licznik a dokładniej w płytkę ze ścieżkami, nie było tam żadnych kabelków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w roczniku 97 ale u mnie osobno kabelki wychodzą i pewnie tak było ori nie wiem czy ty też tak nie powinieneś mieć moiże siękabelki urwały albo coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś przekaźniki świec i bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam rocznik i są przewody do oprawki od świec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może żarówke wkręcałeś w płytke bezpośrednio a na płytce ścieżek z zasilaniem dla żarówki nie ma? :naughty: a oprawka z zasilaniem gdzieś tam dynda za zegarami. :kox: Ja mam AFNa 97r. i tak właśnie jest: żaróweczka w oprawce na kabelku i ścireżek brak. :naughty: A napoczątku miałem tak że świeciło bardzo słabo i okazało się że żarówka nie była wkręcona i świeciła tam za zegarami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wogóle nie masz świec żarowych.

pewnie tak, a w ich miejsce powbijane są kołki osinowe żeby kompresja nie uciekała :polew:

założę się, że rację w tym temacie ma grzes1150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tam nie ma żadnych kabelków:/ ale może powinienem lepiej ich poszukać :D jak będę miał trochę czasu to zrobię zdjęcie i zamieszczę je na forum(może ono coś pomoże). Jak na razie zauważyłem tylko 3 wtyczki: 1 od strony obrotomierza, 2 od prędkościomierza i 3 od termometru

żaróweczka jest zintegrowana z oprawką którą się wkręca w płytkę, taka sama jak np. od kontrolki abs-u czy od air-bag...

chyba ze poprzedni właściciel przy tym coś kombinował i już mu się "zgubiły" kabelki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...