Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Ty. :D narazie okleilem tak byle jak, zeby tylko sobie zobrazowac, jak to bedzie wygladalo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam folią oklejone i siedzi dobrze , nie trzeba malować a fajnie sie zgrywa z całością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik w stylu "znajdz roznice" ;)

image.jpg

image.jpg

Roznica 1: zdj.1prawa strona-za granatowym golfem stoi blekitno-smerfowa Mazda,na zdj.2 juz jakies bordowe wozidlo= +1 dla mnie![emoji3]

Roznica 2:na zdj.1 masz zlozone lusterka,na zdj.2 juz rozlozone= +2 dla mnie![emoji23]

Wiecej roznic nie zauwazylem![emoji13]

P.S.Ze tak nieskromnie spytam-co wygralem?[emoji23]

A tak bardziej serio: mordka ladnie sie prezentuje,widze ze black pakiet sie rozprzestrzenia coraz bardziej,co jest oczywiscie na [emoji106]!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Modzik w stylu "znajdz roznice"

Dokładkę s-line potraktowałeś folią między grillem a kratkami halo :)

Kiedy dokładka z cupry ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik w stylu "znajdz roznice" ;)

image.jpg

image.jpg

Roznica 1: zdj.1prawa strona-za granatowym golfem stoi blekitno-smerfowa Mazda,na zdj.2 juz jakies bordowe wozidlo= +1 dla mnie![emoji3]

Roznica 2:na zdj.1 masz zlozone lusterka,na zdj.2 juz rozlozone= +2 dla mnie![emoji23]

Wiecej roznic nie zauwazylem![emoji13]

P.S.Ze tak nieskromnie spytam-co wygralem?[emoji23]

A tak bardziej serio: mordka ladnie sie prezentuje,widze ze black pakiet sie rozprzestrzenia coraz bardziej,co jest oczywiscie na [emoji106]!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wygralbys talon, ale nie napisales o jednym - jak robilem drugie zdjecie to mialem zlozona tylną kanape i wyczepiony dywanik, wiec nagroda przepada. ;)

Kupczak - jakos nie za bardzo mi sie podoba to dopinanie tej cupry do tego zderzaka, wiec ten modzik raczej tutaj mi odpada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gad dejmed!Jak moglem to przeoczyc?!?![emoji31] [emoji23]

Ja w swoim watku tez raz zrobilem konkurs na znalezienie roznic,ale,jak mniemam,przez nagrode,ktora byla do wygrania,nie bylo wogole zainteresowania![emoji23]

Jeszcze raz gratki furki i wykonanych modow!

P.S.A swoja droga,czy w Twojej drugiej czarnej B6 bedzie sie jeszcze cos dzialo?Szkoda zaniedbac ten rownie dobrze doinwestowany i ciekawy projekt!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko wyrobic finansowo i modzic dwie gabloty jednoczesnie, tym bardziej, ze fajne rary do B6 tanie nie sa. Tamtym autem smiga moja Pani, ewentualnie jakies wyjazdy czy cos to jedziemy tamtą i ze tak powiem "odpuscilem" modzenie dwoch aut, chyba ze sie cos trafi okazyjnie po taniosci to czemu by nie wsadzic do czarnej. ;)

Przyszedl mi przelacznik z passka to rzezbimy i wymieniamy stary, troszke dojechany juz wlacznik. ;)
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

I efekt koncowy calkiem bardzo spoko. :D
Dzieki chlopaki za pomoc na łączach odnośnie rozbierania i skladania tego. :)

PXc9IqC.jpg

goJyXmj.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działa chociaż ? :D

Bez znaczenia, może być golfa, jetty, passata b6 bo itak tylko pokrętło się przekłada

Edytowane przez Exmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala dziala, musi. :D tak jak Exmi napisal passat b6, golf V , itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa panie jest za 5zl, na internetach jest tego od metra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. ;) tutaj akurat ta obudowa idealnie sie zgrywa odcieniem z kolorem pokretla. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod z włącznikiem już nieźle oklepany :D Widzę KoDżak, że aktywność rezacza na forum na najwyższym poziomie..graty modów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sie w ogole prezentuje? Pasi p&p czy tez rzezba? Z b8 chyba tez cos pasuje, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę KoDżak, że aktywność rezacza na forum na najwyższym poziomie..graty modów

ta a zgłoszenia do divisionu jeszcze nie wysłał :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...