Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie wiem czy różnica między zwykłym a eS jest tylko że on w "środku" jest ala koloru metalicznego czy różni się wzorem kratki hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl kluczyk jak nóweta z B7. ;)

DGWcqEf.jpg

Czarne relingi przyszly, jeden na aucie, jutro drugi. ;)

Y5de4Rp.jpg

AuLwRGD.jpg

A moze by tak na lyso ;)

Xt2rTEH.jpg

Pl1dKHQ.jpg

xOrbvjN.jpg

sH4Fh7W.jpg

OFGmulp.jpg

7gablE6.jpg

kdMDKXP.jpg

Mi sie bardzo podoba. :D

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powieeem Ci, że łysooo też całkiem fajnie wygląda ;o widziałem takie rozwiązanie w B5 u naszego kolegi z forum ale w B6 chyba pierwszy raz i ja osobiście chyba bym tak zostawił ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z racji, ze robilem to po raz pierwszy to cos kolo poltorej godziny chyba, moze nie cale dwie (dokladnie nie liczylem ;) ) - rozlozenie i zlozenie + mycie i czyszczenie uszczelek i dachu po zdjeciu relingu. Dzisiaj z drugim moze pojdzie lepiej. ;)

Powieeem Ci, że łysooo też całkiem fajnie wygląda ;o widziałem takie rozwiązanie w B5 u naszego kolegi z forum ale w B6 chyba pierwszy raz i ja osobiście chyba bym tak zostawił ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ja juz kiedys widzialem B6 bez relingow, jest hmmm "ciekawie", napewno inaczej. Mozna by sprobowac bez, ale czym ladnie elegancko zaslepisz dziury? Przeciez sylikonu nie nayebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z racji, ze robilem to po raz pierwszy to cos kolo poltorej godziny chyba, moze nie cale dwie (dokladnie nie liczylem ) - rozlozenie i zlozenie + mycie i czyszczenie uszczelek i dachu po zdjeciu relingu. Dzisiaj z drugim moze pojdzie lepiej.

też przed zimą się za to zabiorę za to w takim razie :decayed:

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z racji, ze robilem to po raz pierwszy to cos kolo poltorej godziny chyba, moze nie cale dwie (dokladnie nie liczylem ;) ) - rozlozenie i zlozenie + mycie i czyszczenie uszczelek i dachu po zdjeciu relingu. Dzisiaj z drugim moze pojdzie lepiej. ;)

Powieeem Ci, że łysooo też całkiem fajnie wygląda ;o widziałem takie rozwiązanie w B5 u naszego kolegi z forum ale w B6 chyba pierwszy raz i ja osobiście chyba bym tak zostawił ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ja juz kiedys widzialem B6 bez relingow, jest hmmm "ciekawie", napewno inaczej. Mozna by sprobowac bez, ale czym ladnie elegancko zaslepisz dziury? Przeciez sylikonu nie nayebie. ;)
Trzeba by prześledzić temat kolegi "wodz" w dziale B5 on jakoś to robił ;) Edytowane przez Nextpeace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...