Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak jest, przydają się jako bajer :D

Opublikowano

Takie tam pytanko poboczne ;-)

Jak oceniasz INTEMO? Będę regenerował i przerabiał swoje BIXym kupiłem projektory intemo i A4B8 polifty z adapterami - poświecę sobie "z ręki" i porównam, ale chciałem poznać opinię użytkownika intem'ów "z drogi" - jak szybkość przesłony? jak szerokość wiązki w mieście w uliczkach, jak zasięg? co Ci nie pasuje w nich a co jest atutem na drodze?

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem bardzo zadowolony. Ilosc swiatla zadowalajaca, tak samo jak i szerokosc jaką swieci, linia odciecia rowniez ciekawa i dosyc "nie typowa" ;) napewno ogromną zaletą/przewagą nad B8 saswiatla dlugie, sa poprostu przeyepane :D no i przeslona rowniez jest szybka, ale jesli mialbym drugi raz to robic to nie wiem czy wybralbym Intemo, ze wzgledu na straszną rzezbe i cięcie projektora, zeby w miare siadl w lampie.

Jak bedziesz sie bawil na scianie to prosilbym Cie, zebys zrobil fotke porownania obu na raz (jedna nad druga) , bo wedlug mnie Intemo daje szerzej swiatlo niz AL z B8, ale "znawcy tematow" twierdzą, ze jest odwrotnie...

Tutaj Intemo na scianie:

8LJi9SE.jpg

H11 Led w halogenach + zolta folia na halo dają taki efekt ;)

MCegzR3.jpg

LDvCner.jpg

Opublikowano

Ja jestem bardzo zadowolony. Ilosc swiatla zadowalajaca, tak samo jak i szerokosc jaką swieci, linia odciecia rowniez ciekawa i dosyc "nie typowa" napewno ogromną zaletą/przewagą nad B8 saswiatla dlugie, sa poprostu przeyepane no i przeslona rowniez jest szybka, ale jesli mialbym drugi raz to robic to nie wiem czy wybralbym Intemo, ze wzgledu na straszną rzezbe i cięcie projektora, zeby w miare siadl w lampie.
Jak bedziesz sie bawil na scianie to prosilbym Cie, zebys zrobil fotke porownania obu na raz (jedna nad druga) , bo wedlug mnie Intemo daje szerzej swiatlo niz AL z B8, ale "znawcy tematow" twierdzą, ze jest odwrotnie...

Tak, nietypowe odcięcie z podbitą lewą stroną znam :)

Właśnie takie porównanie chcę zrobić, po to kupiłem obydwa rodzaje projektorów. Rzeźba to nie problem, lubię rzeźbić :kox: w B5 miałem projektory mijania z S2000 na gładkim szkle ze zmodzoną przesłoną podkładką pod szkło dla niebieskiego odcięcia - to tak jasno szeroko świeciło, że nowe auta ze skrętnymi odpadały... Teraz w B6 czuję się na drodze jak w tunelu :huh: Ojcu do C5 wsadziłem bixy EVO X i też OK, ale oczekuję więcej :decayed:

Dam znać jak zrobię porównanie. W sumie ciężko, żeby projektor dawał jednocześnie szeroko i mocno do przodu... zwykle jest albo właśnie mocno do przodu węziej albo szeroko i słabiej w przód... Kwestia geometrii odbłyśnika jak rozsyła tą samą ilość światła... jeśli mówisz, że drogowe sąmega mocne w intemo, to podejrzewam, że właśnie nie będzie tak szeroko... No nic... zobaczymy...

Dzięki za info :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam jakims fizjonomem świetlanym nie jestem, tylko napisalem swoje odczucia i to co zauwazylem ;) to fajnie, ze porownasz jednoczesnie na scianie oba projektorki, porob troche zdjec i zapodaj :) tez myslalem o evoxach, ale chyba nie da rady tego upchac do bixa - w nich znowu jest to "fajne lansiarskie" ostre odciecie, cos podobne jak u mojej w czarnej i u Adaśko na mini H1 6.0 ;)

0JYWB36.jpg

73twdV6.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Co to za led-y masz w przeciwmgielnych?

Opublikowano

Zadowolony z ledów w lusterkach ? Bo do mnie ida blendy z a6 c6 jutro moze założe :D

Opublikowano
  • Autor

Co to za led-y masz w przeciwmgielnych?

Jakies z ali.

Zadowolony z ledów w lusterkach ? Bo do mnie ida blendy z a6 c6 jutro moze założe :D

Tak zadowolony, kurde nie myslalem nawet, ze to bedzie tak fajowo oswietlalo :) no i bardzo przyjemnie to wyglada, jak auto stoi w ciemnym miejscu i lusterka sie zapalaja w momencie nacisniecia na pilocie otwierania :D jeszcze kwestia tez kto sie pod co podpina.

xLty5Eq.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Skad wziales sygnal dla blendy? Z clh?

Opublikowano

Skad wziales sygnal dla blendy? Z clh?

Może odpowiem. Ma wpiete w moduł komfortu. Jak otwiera auto z pilota czy otwiera drzwi to się zaświecają Blu to auto natazie nie posiada :decayed:

Opublikowano

Kacza odpowiedź masz stronę wcześniej

Pomarańczowa kostka na słupku

Opublikowano

Kurcze, faktycznie konkretnie oświetlają podłoże te ledziki :kox:

Opublikowano
  • Autor

No no, naprawde fajna sprawa te blendy :yeee: i tak jak adwokaci już napisali i ja wcześniej również - wpinałem się w pomarańczową kostkę obok podstopnicy (Pin 2 sterowany masą z leda, a +12 wlutowane w przelotce drzwi) :hi:

Opublikowano

a jak z prawym lustrem? prowadziles przez kabine kabel ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, kabel trzeba przeciagnac do obok podstopnicy :) ale ja jeszcze tego nie zrobilem :D

Opublikowano

Tak zadowolony, kurde nie myslalem nawet, ze to bedzie tak fajowo oswietlalo no i bardzo przyjemnie to wyglada, jak auto stoi w ciemnym miejscu i lusterka sie zapalaja w momencie nacisniecia na pilocie otwierania jeszcze kwestia tez kto sie pod co podpina.

Faktycznie, fajna sprawa. Zamontowałem wszystko i podłączone :) W nocy fajnie to wygląda :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na spoznioną pod choinke przyszly ori gumowe dywaniki, "panie jak nowe" ;)

PzzQXkv.jpg

8mPUFsS.jpg

Opublikowano

Widzę ze beda lepsze od petexow

Opublikowano
  • Autor

Nie mam petexow ;)

H11 Cree Led do halogenow ;)

44KaOEm.jpg

3vKyFjB.jpg

VTAwZZU.jpg

KvcJcWq.jpg

Świecą jak poyebane :D

Opublikowano

To chyba lepiej świeci niż bix :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.