Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Co za ludzie. Powyrywać paznokcie i połamać na każdym stawie palce... Mnie gdzieś zalegają takie znaczki w garażu to mogę oddać za uścisk dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem pomysł na żółte halo,następnie szukałem żółtych żarówek

A skończyło się na żarówkach pod xenon a po drodze jeszcze ledy były :)

Przełącznik kupiony?

Mi tam na swieceniu na zolto nie zalezalo, tylko jakos ten zoltawy akcent mi sie widzial na przodzie i ciekawy bylem, jak to tu wyjdzie. Wczoraj wieczorem okleilem, rano przed robota jeszcze je na szybko zalozylem no i kurde calkiem fajnie to wyglada, jak dla mnie. :) ale na fotkach jest malo widoczne jakos.

A odnosnie przelacznika to nie kupilem jeszcze, bo w tym/tamtym miesiacu poszalalem troche z rzeczami do auta i przelacznik zamowie dopiero po 10 tym - czyli jutro. :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Co za ludzie. Powyrywać paznokcie i połamać na każdym stawie palce... Mnie gdzieś zalegają takie znaczki w garażu to mogę oddać za uścisk dłoni.

Kolego dziekuje bardzo za mily gest, ale jakos nie mam na te znaczki cisnienia i albo je poprostu wjyyebie, albo se kupie czarne. ;) bardziej mnie wqurwila ta przyrysowana listwa i ogolnie podjecie sie takiego czynu. ;) ale milo z Twojej strony. :) Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzisz na złodziejskie k**estwo, mi ostatnio ramke chcieli ukraść ale nie dali rady to połamali..... :facepalm:


od tablicy rej na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam do tego żarówki osram diadem chrome w kierunki to tak pomarańczem nie daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś osramy i efekt był średni bo w kierunku była tęcza(chyba że teraz są jakieś nowe)

Teraz mam coś takiego
images.jpg

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podlinkowac w pw lub smsem, skad je konkretnie brales. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tez se je zamowie, w sumie juz po 10-tym to zamawiam i przelacznik. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tez se je zamowie, w sumie juz po 10-tym to zamawiam i przelacznik. :D

To w sobotę mam się Ciebie spodziewać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tez se je zamowie, w sumie juz po 10-tym to zamawiam i przelacznik. :D

To w sobotę mam się Ciebie spodziewać :D

Nie no, miejmy wlasnie nadzieje, ze NIE bedziesz sie musial mnie spodziewac, bo uda mi sie to ogarnac samemu. :D ale jak nie wyjdzie to przyjmuje zaproszenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakupione cos dla lepkich rączek - nie szczęsne znaczki es lajnowe w wersji blek. ;)

image.jpg

image.jpg




Modzik w stylu "znajdz roznice" ;)

22SfcW6.jpg

TMywgDT.jpg

CNkjibs.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...