Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ne ne, ja sobie to tlumacze w ten sposob, ze skor bylo juz 2x B6, to teraz kolej na ... :kox:

B12 ? ?

14 godzin temu, KoJ@K napisał:

 cena wstępnie była już ustalona, można powiedzieć że odpowiadała nam obu :hi:

Co poszło nie tak ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na urlopie, a kolega potrzebował kupić auto w nie długim czasie. No i chyba fakt, że powiedziałem Mu, że raczej narazie nie bede chcial tego auta sprzedawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie auto ciezko znalezc klienta. Jesli nie odkupi go nikt z forum, to mozesz troche poczekac :) Nie kupi go Janusz z Grazyna szukajacy kombi. Przechodzilem przez to z poprzednim B7. Aczkolwiek sprzedalem za tyle, ile chcialem uzyskac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej - auta narazie nigdzie nie wystawiam, bo do końca nie wiem sam czy tego chce ? czyli automatycznie nie ma na to najmniejszego cisnienia, ale jezeli akurat gdzieś ktoś z czytających bedzie coś rozmyslał to akurat może ktoś zauważy, bo kolega od wujka szwagra od kuzyna ciotki ze strony brata beda wlasnie szukali takiego auta, a jak wiemy forum nie spi :hi:

Auto zapewne (jak już do tego dojdzie) to trafi do kogoś kto zdaje sobie sprawe co jak wygląda, co z czym się je i co ile kosztuje, albo do jakiegoś napalonego łePka :whistling:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się... to ja jestem sprawcą tego zamieszania :( 

Jednak gdyby ktoś szukał konkretnej B6 to warto jechać z drugiego końca Polski po ten samochód :D 

 

 

...ps. jakby szedł w innej konfiguracji to przygarnę parę gratów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak oryginał to, tylko do @turzol -a po krateczki tam, później na podziemny ram pam pam pam" :kox:

Brakujące elementy do tego nie szczęsnego zderzaka ...

Dzięki @turzol za ogarnięcie tematu :drinks:

IFSkM99.jpg

 

Jakby ktoś potrzebował to zdjęcie z numerami kratek i zaślepek sprysków:

rMedc7v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówisz, że to jest ładniejsze od kratek S-line ? Bo dla mnie nie, lepszy ten plaster miodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KoJ@K napisał:

"Jak oryginał to, tylko do @turzol -a po krateczki tam, później na podziemny ram pam pam pam" :kox:

Brakujące elementy do tego nie szczęsnego zderzaka ...

Dzięki @turzol za ogarnięcie tematu :drinks:

IFSkM99.jpg

 

Jakby ktoś potrzebował to zdjęcie z numerami kratek i zaślepek sprysków:

rMedc7v.jpg

ładuj to na auto w końcu wtedy zobaczymy czy przekonam się do tego S4 czy będe dalej twierdził że S-line to najładniejszy zderzak do B6

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KoJ@K napisał:

Nic takiego przecie nie mówie :kox: być może będzie to krok ... W tył ?

Chyba nie masz co z $$$ robić :P ?

Załóż, zobaczymy co to wyjdzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sam się nie mogę doczekać i już bym to wrzucał na auto, tym bardziej po ponad 3 miesięcznym postoju poprostu chce mi się tym autem pojeździć !! no ale ten lakiernik ... Ładnie mówiąc strasznie kurła ziewa ... Tak se  myśle, że tu chyba jeszcze dokładka z cupry będzie musiała wjechać :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi to se chociaż nową kiere dostało, a dokładniej kiera multi z B8 i wszystkie fanty potrzebne do przekładki, czyli:

- Moduł kierownicy z końcówką Q

- Taśma z końcówką A

- No i kostka z aso do przełożenia pinów

8igdkpy.jpg

ZXGvYnu.jpg

 

No i jeżeli mamy poduche i kostke w niej też od B8 to żeby jej nie przekładać to trzeba zrobić taki modzik bocznych ząbków:

7sjZzh0.jpg

rLHnv4U.jpg

 

Przed:

QQQqZaI.jpg

 

I po założeniu ?

jq6xcWx.jpg

oALQR8a.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno nocne ;)

BizWECb.jpg

W schowku zepsuł się zamek i klapka jest na hasiok. Jeżeli ktoś ma samą klapke to chętnie przygarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ceny za dobry, ładny schowek to kosmos ? no ale sam zamek na alle idzie tanio kupić chyba, nie ? https://allegro.pl/listing?string=8E1857131&order=d&bmatch=baseline-cl-pn-uni-1-3-1017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...