Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

a ja polecam te - http://allegro.pl/zarowka-h11-led-cree-jak-xenon-nowosc-i5902360398.html

miałem wcześniej H11 80W Led i niestety fajny efekt wizualny, ale nic na drodze nie widać

cree są drogie, ale w nocy światła przed samochodem jest dużo więcej

Wyglądają spoko, ale wydać 300zł na żarówki których używam bardzo rzadko to dla mnie trochę za dużo. Te dwie pozostałe propozycje coś doświetlają czy dają tylko efekt wizualny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje super fura ! Spalanie w trasie do zrobienia ale ten silnik s miescie niestety 10-11l tak jak koledzy pisza spokojnie wypije [emoji14]

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki nie wytrzymałem do momentu jak będziesz swoją sprzedawać heheh btw szukałem białej ale daytona był drugim kolorem po białym :) ile masz juz w swojej nalotu ?

Co do przebiegu - nie robie typowego miasta ale pewnie masz racje ze 10 średnio wyjdzie - zrobiłem juz 1500km i narazie powyżej 8,5 nie wyszedłem w moim trybie bez trasy

Dzisiaj przyszła pierwsza paczka od detailingpro.pl.

Teraz czekam jeszcze na paczkę dotyczącą elementów zewnętrznych (lekka korekta)

Jutro również doprowadzam zaciski do porządku i malowanko :)

a4cbc5514ddca54egen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Go to Module 09-Cent. Elec.
- Enter Security Code (shown up by default) (mine was 20113)
- Go to Adaptation, Type Channel 34 and hit Read button, it should show the factory default number in value window.
- Subtract 4 from factory default number/value to disable Start&Stop every time engine is started. "Worked for my car"
- Add 32 to the factory default number/value it remember last status "This did not work on my car, but you can try"
- Test & Save

Czy to działa do każdego VAGa, czy konkretnie w Audi/silniku?

Chętnie bym to cholerstwo wyłączył u siebie na stałe...

Doradca, jak przesiadka z BMW? Prowadzenie FWD vs. RWD?

Ja nadal nie mogę się przyzwyczaić z powrotem do FWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym szokiem było przejście na benzynę - ale pozytywnym - na prowadzenie audi nigdy nie narzekałem ale niestety nie czuć juz zacieśniania przy dodaniu gazu w zakręcie :) jest sline wiec zawias utwardzony wiec prowadzi sie jak po szynach :)

Dzisiaj ogarnięte zaciski potem wrzucę foto - standardowo poszły w srebrny chociaż przy daytonie kusiły mnie czerwone - ale to nie s4 wiec spasowalem :)

Wyłączenie ss działa rożnie zależy od konkretnego silnika w VAG inaczej w on inaczej w pb

Zaciski done :)

b3695b00655c9cf2gen.jpg

2fad3e54878bfb48gen.jpg

700fc334b57f0bcagen.jpg

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do założenia żarówki do przeciwmgielnych. Idealna barwa u Ciebie wyszla więc skorzystałem ze spisu twoich ledów i też takie zakupiłem.

Co do malowania klocków polecam:

brake-calipers-get-kinder-snack-custom-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do założenia żarówki do przeciwmgielnych. Idealna barwa u Ciebie wyszla więc skorzystałem ze spisu twoich ledów i też takie zakupiłem.

Co do malowania klocków polecam:

brake-calipers-get-kinder-snack-custom-p

Ale faza :) n ale to fajnie wygląda przy dobrych heblach a nie standardach w 1.8 tfsi - może jak wpadnie coś od 3.0 tdi albo s4/s5 to się skusze na większe ale wtedy fela musi też urosnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ori w lifcie 1.8TFSI ? 314mm czy 320mm ? jak chcesz mam od esy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradca, jakiej farby używałeś do zacisków? widzę że nie chciało Ci się rozbierać zacisków bo i klocki pomalowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecono mi farbe od K2 - nigdy nie rozbieram i zawsze maluje kolcek (oczywiscie gumy tłoczki tarcz i reszte maskuje) bo optycznie powieksza docisk :) wypełnia - dodatkowo pomalowałem tarcze bo juz ruda była


Jakie są ori w lifcie 1.8TFSI ? 314mm czy 320mm ? jak chcesz mam od esy

daj na PW cenę

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do założenia żarówki do przeciwmgielnych. Idealna barwa u Ciebie wyszla więc skorzystałem ze spisu twoich ledów i też takie zakupiłem.

Co do malowania klocków polecam:

brake-calipers-get-kinder-snack-custom-p

Gdzie takie cuda robią??

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie cuda robią??

http://www.autoevolution.com/news/brake-calipers-get-kinder-snack-custom-paint-look-delicious-104761.html#

Przyszły wczoraj. Jakość fatalna. Rozpada się ten szajs w rękach. Jedna już na starcie nie działa, druga pewnie na pierwszej studzience by przestała działać...

Dziś jadę po żarówki helli w sklepie na miejscu i zakładam nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko ok - nie zauważyłem aby jakość była złą moje były mega solidne, a zwracałem na to uwagę - całe były odlane z aluminium tylko podstawa abs - no i swiecą a przejechały już 3000 km

Co prawda w nocy to nie świeci za specjalnie ale zależy w jakim celu ktoś zakładał - mi zależało tylko i wyłącznie na barwie - a tą rolę spełniają w 100% - założyłem na próbę na chwilę jakieś h8 ala xenon - swiecą o wiele mocniej ale mają zieloną poświatę i wygląda to mega słabo

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też jest :) hehhe tylko źle sprawdzałem bez silnika włączonego :)

Dzień kodowania za mną :)

włączone funkcje :

- doświetlanie zakrętów

- zamykanie otwieranie szyb z kluczyka

- lap time

- naładowanie aku

- hamowanie awaryjne

- test zegarów

- opuszczanie lusterka prawego przy cofaniu

- wyłączenie SS - tryb przestawienia przycisku

Dodatkowo K0260 do MMi i mapy 2016 - co ciekawe błędów nie było po aktualizacji

Wszystko robione ori VCDS z najnowszym kablem

Jedyna rzecz na któ®ej poległem to regulacja nateżenia oświetlenia ambiente - tzn odblokowane w zielonym menu - mmi wyświetla ale regulacja nie daje efektu - można kręcić a wszystko podświetlane jest tak samo niestety - pakiet QQ1 jest fabryczny

Samo odblokowanie regulacji oświetlenia ambiente w green menu nic nie da. W MMI będzie tylko opcja, musisz to jeszcze zakodować kabelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowałem oczywiście - ale po kodowaniu i aktywowaniu w green stan rzeczy wygląda tak, że opcja w mmi się wyświetla - przkerece na max, a oświetelnie nie reaguje - może miałem słaby tutorial ale próbowałem parę sposobów i w żadnym nie działało to - wiec postanowiłem, że kupie po prostu mocniejsze ledy pod nogi i bedzie git- bo chodzi mi tylko o podkręcenie mocy swiecenia.

Jakie tam żarówki są wie ktoś ?

pytanie czy jeśli była by regulacja aktywna to czy podświetlenie to czerwone wewnątrz klamek też by świeciło mocniej.

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguluje się tylko podświetlenie na nogi, nie jest ono super mocne, tam są moduły nie żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...