Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Lift SPRZEDAM


Binek1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Binek1.8T napisał:

 ale cos u nas nie chce spaść.. 

W DE nie masz śniegu teraz ? Wczoraj jechałem to waliło ładnie śniegiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wykrakałem wczoraj pod wieczór mega śniegu spadło ale za nim wyjechaliśmy na bajere to juz ciemno.. Zreszta okazało sie ze nie moge wyłączyć całkowicie ESP i zabawę mi popsuło :) natomiast kolega w a5 2.0tfsi mógł.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, komoornik napisał:

ESP tak, ale ABS dalej działa i trochę irytuje.

W rzeczy samej az do momentu kiedy ABS zapaliło sie na stałe dałem sobie spokój. Po ponownym uruchomieniu auta juz znikło i sie nie pokazuje. 

 

Dalej meczy mnie ta skrzynie biegów. Najwidoczniej musze zawitać do ASO znów ale nie chce wyjsć na idiotę ze sie wszystkiego czepiam.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, komoornik napisał:

Problem w tym, że ASO nie jest najlepszym miejscem do serwisowania S Tronica.

Wydaje mi się ze tu w Niemczech bardziej poważnie podchodzą do sprawy niż w Polsce. Zapewniali mnie ze wiedza co jest grane i ze bedzie wszystko cacy bo znają juz ten temat. A tu takie cos, teraz pytanie czy to sprawa nowej mechatroniki+softa czy po prostu znów cos tam nie gra.. Ogólnie biegi zmienia bardzo płynnie i szybko tylko wkurza mnie ta delikatna "dogazowka" przy wbijaniu wyższego biegu. 

Moze zna ktos jakis dobry serwis skrzyń typu S-tronik/Dsg w Wielkopolsce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Binek1.8T napisał:

Wydaje mi się ze tu w Niemczech bardziej poważnie podchodzą do sprawy niż w Polsce.

To na pewno. Ogólnie niemieckie ASO mają serwis/podejście na dużo wyższym poziomie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec 2 tys km od założenia nowej mechatroniki wychodzi na to ze wszystko sie poukładało i chodzi skrzynia bez zarzutu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest :wink: Tej felgi potrzebuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, liquid8p napisał:

A ja czekam na obudowy lusterek od s5 ;) Autko pierwsza klasa :D

Oj.. na pewno zrobią robote jak przyjda !! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak do nich jadę mam wrażenie, że to ja się czepiam a wszystko jest ok.. a jak wyjeżdżam to znów się wkurzam, że nie byłem bardziej stanowczy.. również mam problem ze skrzynią. U mnie się zaczyna przy 13 tys km.. 

Zdjęcia piękne bo i Niunia piękna. Lubię tu zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kosmita napisał:

Też jak do nich jadę mam wrażenie, że to ja się czepiam a wszystko jest ok.. a jak wyjeżdżam to znów się wkurzam, że nie byłem bardziej stanowczy.. również mam problem ze skrzynią. U mnie się zaczyna przy 13 tys km.. 

Zdjęcia piękne bo i Niunia piękna. Lubię tu zaglądać :)

Cieszę ze sie podoba! :) 

a wiec tak, u mnie skrzynia chodzi bezbłędnie teraz po wymianie mechatroniki, moge Ci wysłać papiery i tam jest napisane co było wymieniane i za ile.. W sumie nie całe 4tys eur.. W ASO. A tez wcześniej miałem problem ze szarpaniem itp..

dzis kumpel przyjechał S5'tką 2016r. 5 tys przebiegu.. I co Wam powiem.. Ona jest wolniejsza niż moja z 149tys na koncie juz! mam filmiki.. Nie wiemy dlaczego.. Ponoć to te same silniki lecz tak jak u mnie jest ładnie pod maska to on ma jakis plastik na gorze a'la V8 w RS6/7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś normy emisji spalin i inaczej już są przez to zestrojone te samochody.. no nic, zobaczymy co powiedzą u mnie. Na gwarancji nie chcą wymieniać ale pomęczymy ich trochę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Binek1.8T napisał:

Cieszę ze sie podoba! :) 

a wiec tak, u mnie skrzynia chodzi bezbłędnie teraz po wymianie mechatroniki, moge Ci wysłać papiery i tam jest napisane co było wymieniane i za ile.. W sumie nie całe 4tys eur.. W ASO. A tez wcześniej miałem problem ze szarpaniem itp..

dzis kumpel przyjechał S5'tką 2016r. 5 tys przebiegu.. I co Wam powiem.. Ona jest wolniejsza niż moja z 149tys na koncie juz! mam filmiki.. Nie wiemy dlaczego.. Ponoć to te same silniki lecz tak jak u mnie jest ładnie pod maska to on ma jakis plastik na gorze a'la V8 w RS6/7. 

norma,zawsze tak jest,silnik musi zrobic min 20-30tysi zeby sie "ulozyl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała niespodzianka dzis po długiej ulewnej trasie.. Dosłownie pod garażem  Prawy zarnik trzy razy pomrugal i zgasł.. Teraz pytanko do Was, jaki zarnik polecacie bo nie za bardzo Wiem jaki zamówić.. Na pewno barwę 5000-6000k ale tutaj sa D3S czy jakie? 

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i wydaje mi sie ze pogoda raczej nie mogła miec z tym nic wspólnego? :P 

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A był wcześniej zabarwiony na różowo? Jak nie to mogła. Żarniki nie wypalają się nagle. Polecam wymienić oba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...