Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T ANB Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.12.2020 o 04:22, Marcin.gta napisał:

Zastanawiam sie nad tymi ledami, daj znac pozniej Jak wrazenia z jazdy. 

Założyłem i efekt był ok ale coś mi tu nie pasowało więc zajrzałem w odbłyśnik i o to odbłyśnik rok po regeneracji ? na szczęście lecą na gwarancję 

IMG_20210102_151641.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, przemolll napisał:

Masz oznaczenie tej skrzyni może??  Bo w tej lekko torsen się odzywa ?

Mam ta skrzynie, bo auto sprzedalem z tą co wyszla z fabryki.

Skrzynia jest zdrowa, z chlodzeniem oleju, trzeba wyprowadzic przewody do przodu i dac małą chlodnicę.

Opublikowano
3 godziny temu, przemolll napisał:

Masz oznaczenie tej skrzyni może??  Bo w tej lekko torsen się odzywa ?

Jak objawia się u ciebie ten torsen ? Ja u siebie wymieniłem torsen na inny, zregenerowalem dyfer tylny i jak stukało i szarpało tak zostało.zostal mechanizm różnicowy przód i tam pewnie jest problem 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.01.2021 o 21:27, hunter91 napisał:

Jak objawia się u ciebie ten torsen ? Ja u siebie wymieniłem torsen na inny, zregenerowalem dyfer tylny i jak stukało i szarpało tak zostało.zostal mechanizm różnicowy przód i tam pewnie jest problem 

U mnie wyje na 2 biegu z niskich obrotów i myślę że to torsen w dodatku jest metaliczne puknięcie pod lewarkiem zmiany biegu. Myślałem że poduszki czy coś ale wszytko było nowe 

 

W dniu 2.01.2021 o 21:27, hunter91 napisał:

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.01.2021 o 18:49, Dev napisał:

Mam ta skrzynie, bo auto sprzedalem z tą co wyszla z fabryki.

Skrzynia jest zdrowa, z chlodzeniem oleju, trzeba wyprowadzic przewody do przodu i dac małą chlodnicę.

Odezwę się na pewno. Pytanie czy siada P&p zamiast dtq?? 

Pewnie trzeba będzie włożyć stałe przegłuby 

Opublikowano
46 minut temu, przemolll napisał:

Odezwę się na pewno. Pytanie czy siada P&p zamiast dtq?? 

Pewnie trzeba będzie włożyć stałe przegłuby 

Fakt, zmienialem półosie, mam je gdzies jeszcze

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cisza w temacie ale blok 06A pojechał na rozwiert na 82.5mm? będzie 2l?

Jeszcze cały czas myślę czy zostawić korby z S3 czy dać kute ?

IMG_20210128_164242.jpg

Edytowane przez przemolll

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już jak rozebrałes to dołóż kasy na kute 

Opublikowano

Tylko czy warto? Ogólnie to wszystkie korby są kute, wszystko sprowadza się tylko do materiału, z którego zostały wykute. Jaką moc planujesz?

Opublikowano

Piekne ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W temacie cicho a w garażu się dziej ?

Chińskie korby Primsa z sworzniem Ori 20 przerobiony na sworzeń 21mm

Ori wał.z S3 256km po przebiegu 40tys km 

Aktualnie wał oddany do wyważania w dodatku okazyjnie za 1k  kupiłem kpl silnik awt z wiązka komputerem i całym osprzętem ?

Cały czas jeszcze myślę czy odprężyć tłoki czy dać przekładkę 2.5mm

 

 

 

 

IMG_20210316_203009.jpg

IMG_20210222_195530.jpg

IMG_20210222_195534.jpg

IMG_20210325_140535.jpg

received_2928094880809937.jpeg

received_2796677020585741.jpeg

IMG_20210427_192653.jpg

Opublikowano

W jaką moc celujesz?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.04.2021 o 08:31, Langista napisał:

W jaką moc celujesz?

Na razie chcę wycisnąć Max hybrydy jako mam k03 

A później jakaś turbina tak by wziąć taką okolice 500/600

Opublikowano

To dobrze byłoby wał razem z kołem zamachowym wyważyć, chyba, że już to zrobiłeś :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kur...az mi stanoł??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Źle to nie wygląda nawet ?

Po za tym przyszła głowica z ADR na szerokim kanale, na zaworach wydechowych +1mm paradowkich o zwiększonym przepływie, sprężynach z S3 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210531_211619.jpg

IMG_20210531_204043.jpg

IMG_20210525_212944.jpg

IMG_20210525_212923.jpg

FB_IMG_1622055547525.jpg

FB_IMG_1622539885090.jpg

IMG_20210429_211903.jpg

Edytowane przez przemolll

Opublikowano

Te zdjęcia to okład na moje zmęczone oczy?

Opublikowano
8 godzin temu, przemolll napisał:

Źle to nie wygląda nawet ?

Po za tym przyszła głowica z ADR na szerokim kanale, na zaworach wydechowych +1mm paradowkich o zwiększonym przepływie, sprężynach z S3 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210531_211619.jpg

IMG_20210531_204043.jpg

IMG_20210525_212944.jpg

IMG_20210525_212923.jpg

FB_IMG_1622055547525.jpg

FB_IMG_1622539885090.jpg

IMG_20210429_211903.jpg

To ile planujesz mocy że szerokie kanały ? 350+ ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, hunter91 napisał:

To ile planujesz mocy że szerokie kanały ? 350+ ?

Eski kanał wystarcza do 400 więc szeroki trochę więcej. Najprawdopodobniej będzie siedzieć docelowo gt28 gen 2 lub jakieś efr lub gt30 + coś małego by z dołu pompowało ?

Opublikowano
12 godzin temu, george napisał:

B5 FL w eSce ma swój urok. :)

 

11 godzin temu, przemolll napisał:

Źle to nie wygląda nawet ?

Po za tym przyszła głowica z ADR na szerokim kanale, na zaworach wydechowych +1mm paradowkich o zwiększonym przepływie, sprężynach z S3 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210531_211619.jpg

IMG_20210531_204043.jpg

IMG_20210525_212944.jpg

IMG_20210525_212923.jpg

FB_IMG_1622055547525.jpg

FB_IMG_1622539885090.jpg

IMG_20210429_211903.jpg

 

W dniu 23.05.2021 o 20:13, michcio28810 napisał:

Aaa. To nie znam

 

27 minut temu, przemolll napisał:

Eski kanał wystarcza do 400 więc szeroki trochę więcej. Najprawdopodobniej będzie siedzieć docelowo gt28 gen 2 lub jakieś efr lub gt30 + coś małego by z dołu pompowało ?

A to fajnie ale szeroki kanał i szybkie wstawanie w silniku 1.8 to raczej abstrakcja ale zobaczymy co będzie . 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.