Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzesie silnikiem, kopci na siwo POMOCY !


Radek Trzeciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam audi a4 b6 1,9 tdi nagle stracił moc. Na biegu jałowym nie chce się wkręcać na obroty, kopci na siwo, trzesie silnikiem. Podczas jazdy do 2.5 tys obrotów zero mocy jak sie wkreci do 2.5 jakims cudem to po chwilowym wcisnieciu gazu do konca nagle zaczyna odzyskiwac moc i na każdym biegu wgniata w siedzenie, Vag nie pokazal zadnego błedu. Po odpięciu przepływki na luzie nie kopci i nie trzesie budą oraz wkreca sie normalnie na obroty a podczas jazdy jest troche mocniejsza niż z podpięta przepływką, Prosze o pomoc !

PS. Jak cos to mam vag coma moge zrobic logowania odpowiednich grup tylko nie wiem których,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież muszą się rejestrować jakieś błędy w ECU, bez tego i logów będzie ciężko wróżyć z niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt i do wtyczki przeplywki psiknąć, popatrz czy nie stoi woda pod aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem na ecu odczytalem błąd czujnika temperatury i wyświetla się też czasami błąd hamulców na fisie. Przeplywke wyczyscilem i nic nie pomoglo. Jutro sprawdzę czy przy akumulatorze nie zbiera się woda.

@edit

Dzwoniłem ostatnio do jakiegoś użytkownika z forum który zna się na logach. Zalogowalem po kolei wszystkie potrzebne grupy i jego zdaniem wszystko było ok. Jak coś jakie grupy mam zalogować i na basic settings czy measures blocks ?

Edytowane przez Radek Trzeciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być egr. Jak urwała mi się ta rączka plastikowa od małej gruszki ktora steruje egr. Kopcił na biało i kulał tak jakby chciał zgasnąć . dławiło go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz, ze po deszczu objawy powracaja.... wyczysc odplyw wody na podszybiu bo na miljon procent zalewa ci komputer i dostaje fioła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...