Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpiecie przy dodaniu gazu


Krystian Kowalczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem ze samochód czasami przy dodaniu gazu szarpnie i dopiero wtedy ciągnie. Macie jakiś pomysł od czego to może byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązałeś ten problem?

Edytowane przez kajmanovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm tak we wlasnym zakresie to polecalbym sprawdzic ci polosie czy nie maja luzow, ew uklad zaplonowy i przeplywomierz. A jak rozkrecasz do wysokich obrotow i gwaltownie puszczasz gaz to tez szarpie? Im wiecej wykluczysz problemow to latwiej ci bedzie potem to naprawic i taniej bo nie sztuka wymienic pol auta tylko trafic dokladnie tam gdzie boli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to być wina filtra paliwa? A jak dokładniej sprawdzić ten przeplywomierz. Pod koniec miesiąca wstawiam gaz i zobaczymy czy dalej będzie ten sam problem

A po puszczaniu gazu nie szarpie, jeśli by tak było to od czego to by mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie i się okaże co ja boli. Tylko ze nie zawsze szarpie zdąży się to raz na jakieś 300km

Na komputerze pokazuje mi 2 błędy od sondy P0130 i P0150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie i się okaże co ja boli. Tylko ze nie zawsze szarpie zdąży się to raz na jakieś 300km

Na komputerze pokazuje mi 2 błędy od sondy P0130 i P0150

Witam

Rozwiązałeś problem szarpania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chociaż dawno już nie szarpneło.

wypaliłeś mu nagar xD

żart oczywiście ;p

Edytowane przez kajmanovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece zaplonowe wymieniales? posprawdzaj sobie kable przy okazji, moze ktorys jest luzno lub jest zabrudzony to polecam wyczyscic preparatem do stykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozkrecasz do wysokich obrotow i gwaltownie puszczasz gaz to tez szarpie? Im wiecej wykluczysz problemow to latwiej ci bedzie potem to naprawic i taniej bo nie sztuka wymienic pol auta tylko trafic dokladnie tam gdzie boli :P

Mam podobny problem u siebie, jadąc na 1 przy niskich obrootach czasami zaczyna poszarpywać I tak jak napisal Kajmanovsky jadąc bardziej "dynamicznie" przy szybkiej redukcji rwie jakby silnik mial wyskoczyc I tak samo jest przy puszczaniu gazu naa wysokich obrotach..co jest przyczyna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...