Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajna sztuka - kolor kupy małego dziecka po zjedzeniu kaszki wcale nie jest taki zły

Kolorystyka foteli mega - tylko nie do tego koloru nadwozia - widać konfigurował je koleś pod wpływem

:decayed:

A tak na poważnie to furka całkiem całkiem wypasik też niczego sobie - jedyne co Ty zwaliłeś to zupełnie niepotrzebnie przy feldze 10j kupiłeś opony 255 a nie 275

A5 ma na tyle miejsca w nadkolu że 275 o nic nie obciera, pięknie przykrywa rant felgi i elegancko trzyma się drogi

Te 255 to taki troche naciąg jak w golfach III i innym wieś tuningu

Ps. szkoda że nie widziałeś jak u mnie siedziały te koła z ET35 i oponą 275 - MIODZIO :)


Ps. jak tam się ma moja biała piękność ?

szpachla nie pęka ? 4 ślady mu nie przeszkadzają jak z mokrego na suche wjedzie ? zorientował się już że szyber przecieka ?

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Fanem dużego naciągu nie jestem, ale na 10j właśnie najlepiej wygląda 255 - nie ma sensu zakładać baloniastych walców 275 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

guma 255 na 10J siedzi idealnie,jezeli chodzi o estetyke,natomiast,jezeli chodzi o funkcjonalnosc,to ranty odkryte i trzeba uwazac,ale za roznice w cenie opon 255 vs 275,moge kupic 2 nowe fele,wiec... :wink:

kgth9368.jpg

koza :decayed:

8egimdow.jpg

PS.bialas zaliczyl pierwsza awarie,EGR do wymiany

Opublikowano

To a5 wychodziły jako allroad? Hehe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

EGR do wymiany

Wymiany czy OUT? :wink: :wink: :wink:

Opublikowano
  • Autor

brachol wymienia,on musi miec wszystko jak fabryka przykazala

Opublikowano

To a5 wychodziły jako allroad? Hehe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:grin:

Opublikowano

to koło świetnie pasuje do Sportbacka, muszę zobaczyć na żywo :kox:

wpadnę w odwiedziny z Chińskim kubkiem :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

wygląda ładniutko

Ps. jakie koszta takiej awarii ?

Opublikowano
  • Autor

to koło świetnie pasuje do Sportbacka, muszę zobaczyć na żywo :kox:

wpadnę w odwiedziny z Chińskim kubkiem :decayed:

chyba patelnią :decayed:

wygląda ładniutko

Ps. jakie koszta takiej awarii ?

nowy 2400,ale kumpel wsadza sporo tych silnikow do A4 B7 i A6 C6,wiec EGRy mu zostaja,tam dzialaja na innej zasadzie,wiec pewnie za koncowke tej ceny mu zrobi

Opublikowano

chyba patelnią :decayed:

ostatnio otworzyli też chiński kubek, małe przejęzyczenie :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wpadly sprezynki

j89xcdm3.jpg


wyglad wygladem,prowadzenie tez lepsze,wiadomo,srodek ciezkosci,ale,o dziwo,resorowanie jest duzo lepsze,te seryjne sprezyny,to jakis zart,moze musza byc takie,zeby ADS poprawnie dzialal


moze uda mi sie dzisiaj podjechac na hamownie,bo podejrzewam,ze auto ma program,w niedziele wracalismy z bratem (ma mironowe A5) na dwa auta i sie troche pogonilismy,auta ida leb w leb,wiec pewnie program....albo wyciety DPF + nowy uklad paliwowy robia robote :grin:

Opublikowano

Mega piękne to auto.

Opublikowano
  • Autor

I programu nie było,zwykła seria,niuta ciut więcej 526...a jedzie jak braciaka 309PS [emoji16]

74708f345f46048e39de522f08931baf.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bo pewnie nie ma tych 309PS :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jedziemy dzisiaj do Zoltara mierzyć,ewidentnie coś jest nie tak,Jaca wymienił w piątek zawór EGR na nowy,myślał,ze to od tego,bo błąd miał cały czas i nie wiadomo bylo,czy jest tylko zapchany,czy przepuszcza,a to by miało wpływ na moc,ale po wymianie zero poprawy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

O ktorej?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

309PS VS Seria i idą równo :) ciekawie hehe

Opublikowano

I programu nie było,zwykła seria,niuta ciut więcej 526...a jedzie jak braciaka 309PS [emoji16]

74708f345f46048e39de522f08931baf.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

moja miala 524 niuta wiec identycznie mozna powiedziec

wychodzi na to ze brata cos nie dziala jak powinno :whistling: bo przy 309 kucach powinna zjesc serie

Opublikowano
  • Autor

Zjeść to może nie,raptem 0,7s różnicy 0-100,ale powinien odjechać na 3-4 długości

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.