Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy zna ktoś firme DEPO?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedź na stację diagnostyczną niech Ci je ustawią :good:

Opublikowano

A ja dzis zalozylem depo i mam problem wszystko z montazem ok. Procz zalozenia silniczkow. Ale soczewki jakby dwie rozne w kazdej lampie kazda inaczej swieci. jak staje sie blisko jakiegos budynku to makabra jak to wyglada.

Silniczki od starych lamp nie pasują, ani do DEPO, ani do Valeo. Musisz kupić od Fabii, Punto II i od któregoś Golfa. Ogólnie polecam wątki o lampach (sztuk 2) w dziale Warsztat.
Opublikowano

Ja raz kupiłem kierunki przednie Depo i niezbyt pasowały ja polecam tylko VALEO. Kupiłem soczewki z Valeo i jestem z nich zadowolony miałem dylemat Valeo czy Depo ale stawiam na jakość i tylko VALEO :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

A ja dzis zalozylem depo i mam problem wszystko z montazem ok. Procz zalozenia silniczkow. Ale soczewki jakby dwie rozne w kazdej lampie kazda inaczej swieci. jak staje sie blisko jakiegos budynku to makabra jak to wyglada.

Każda soczewka Ci świeci inaczej bo jest inaczej ustawiona. Jedź na stację diagnostyczną. Tam za kilkanaście złotych Ci to ustawią :wink4:

Opublikowano

Probowalem ustawiac samemu. Nie chodzi o ustawienie kontow i wysokosci tylko o roznice w swietle. I te niebieskie swiatlo na brzegach.

Opublikowano

Probowalem ustawiac samemu. Nie chodzi o ustawienie kontow i wysokosci tylko o roznice w swietle. I te niebieskie swiatlo na brzegach.

Sam dobrze nie ustawisz. O jakie niebieskie światło chodzi ?

Opublikowano

Probowalem ustawiac samemu. Nie chodzi o ustawienie kontow i wysokosci tylko o roznice w swietle. I te niebieskie swiatlo na brzegach.

Sam dobrze nie ustawisz. O jakie niebieskie światło chodzi ?

chodzi o aberracje optyczna.

Ghost Dog - sprawdzaj pisownie - kontów

  • 2 lata później...
Opublikowano

Słuchajcie Panowie. Ja mam problem ze swoimi orginałkami xenonami taki, że połamały się w wyniku dzwona. Świecą i niby je przykręciłem ale są dziurawe i drgają na wybojach. Chcę uskutecznić taki patent. Kupię DEPO pod 2xH7 i przełożę do nich flaki z moich Valeo. Myślicie, że wszystko będzie pasowało bez nadmiernego rzeźbienia?

Opublikowano

Słuchajcie Panowie. Ja mam problem ze swoimi orginałkami xenonami taki, że połamały się w wyniku dzwona. Świecą i niby je przykręciłem ale są dziurawe i drgają na wybojach. Chcę uskutecznić taki patent. Kupię DEPO pod 2xH7 i przełożę do nich flaki z moich Valeo. Myślicie, że wszystko będzie pasowało bez nadmiernego rzeźbienia?

powinno byc ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.