Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy zna ktoś firme DEPO?


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzis zalozylem depo i mam problem wszystko z montazem ok. Procz zalozenia silniczkow. Ale soczewki jakby dwie rozne w kazdej lampie kazda inaczej swieci. jak staje sie blisko jakiegos budynku to makabra jak to wyglada.

Silniczki od starych lamp nie pasują, ani do DEPO, ani do Valeo. Musisz kupić od Fabii, Punto II i od któregoś Golfa. Ogólnie polecam wątki o lampach (sztuk 2) w dziale Warsztat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz kupiłem kierunki przednie Depo i niezbyt pasowały ja polecam tylko VALEO. Kupiłem soczewki z Valeo i jestem z nich zadowolony miałem dylemat Valeo czy Depo ale stawiam na jakość i tylko VALEO :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od któregoś Golfa

dokladnie od Golfa IV. <a href="http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html">TUTAJ</a> masz caly watek o tym co pasuje, a co nie. szukaj na koncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis zalozylem depo i mam problem wszystko z montazem ok. Procz zalozenia silniczkow. Ale soczewki jakby dwie rozne w kazdej lampie kazda inaczej swieci. jak staje sie blisko jakiegos budynku to makabra jak to wyglada.

Każda soczewka Ci świeci inaczej bo jest inaczej ustawiona. Jedź na stację diagnostyczną. Tam za kilkanaście złotych Ci to ustawią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem ustawiac samemu. Nie chodzi o ustawienie kontow i wysokosci tylko o roznice w swietle. I te niebieskie swiatlo na brzegach.

Sam dobrze nie ustawisz. O jakie niebieskie światło chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem ustawiac samemu. Nie chodzi o ustawienie kontow i wysokosci tylko o roznice w swietle. I te niebieskie swiatlo na brzegach.

Sam dobrze nie ustawisz. O jakie niebieskie światło chodzi ?

chodzi o aberracje optyczna.

Ghost Dog - sprawdzaj pisownie - kontów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panowie. Ja mam problem ze swoimi orginałkami xenonami taki, że połamały się w wyniku dzwona. Świecą i niby je przykręciłem ale są dziurawe i drgają na wybojach. Chcę uskutecznić taki patent. Kupię DEPO pod 2xH7 i przełożę do nich flaki z moich Valeo. Myślicie, że wszystko będzie pasowało bez nadmiernego rzeźbienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panowie. Ja mam problem ze swoimi orginałkami xenonami taki, że połamały się w wyniku dzwona. Świecą i niby je przykręciłem ale są dziurawe i drgają na wybojach. Chcę uskutecznić taki patent. Kupię DEPO pod 2xH7 i przełożę do nich flaki z moich Valeo. Myślicie, że wszystko będzie pasowało bez nadmiernego rzeźbienia?

powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...