Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy zna ktoś firme DEPO?


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmmmmm ja tez jestem zainteresowany kupnem depo a co powiecie o firmie tyc tez to sa zamieniki ktore lepsze depo czy tyc panowie.

martin a4, smiało kupuj Depo, miałem kilka razy z lampami tej firmy do czynienia i nie było tragedii :wink: Oczywiście Valeo nr 1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEPO produkuje lampy i klosze (zamienniki) do niemal wszystkich maodeli aut. Valeo też zajmuje się produkcją zamienników choćby do BMW ori to Hella i Bosch(e30 e34 e36). Zaletą lampek DEPO jest homologacja i atesty w tym europejska aprobata techniczna. Osobiście polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaletą lampek DEPO jest homologacja i atesty w tym europejska aprobata techniczna.
chyba to jest jedyna zaleta bo napewno nie jest nią jakość wykonania a co najważniejsze trwalość

a do ori zalicza się Hella, Bosch, Valeo, MagnetiMarelli/Carello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie na NIE!.

Dlaczego?

Miałem z depo do czynienia 2x. Po pierwsze: Jakość wykonania, drugie: Kupiłem do omegi depo i oddałem po 4 dniach. Świeci na żółto i sto razy gorzej od hella niesoczewkowej. Jakość odbłyśnika i soczewki jest marna.

Jeśli ktoś ceni sobie wygląd, a nie jakość to jego sprawa. Takie jest moje zdanie i już nigdy nie kupie DEPO. Poczciwe ori to ori... :)

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, który chwali DEPO na 100% nie widział jak świeci hella, valeo czy bosch w soczewce. Ja miałem porównanie przy dwóch identycznych autkach. Jedno na HELLA, drugie na DEPO. Przeżyłem szok, że moje lampy w ogóle nie świecą. Na żółto i słabo jak świeczki. Tak było z dwoma autkami. 2x błąd w życiu...

Nie ma sie co napalać. Lepiej dorzucić trochę grosza i kupić używki ori. A już najlepiej xenony.

Uwierz mi, że DEPO nadaje się na śmietnik tylko i wyłącznie. Ewentualnie kupić lampy DEPO, a soczewki wsadzić od ori. Lub kupić soczewki bi xenon z przetwornicami i żarnikami i pobawić się z montażem. Oczywiście koszt będzie inny, ale lepiej poczekać parę miesięcy i odłożyć kaskę na coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz to bede musial chyba kupic te ori valeo panowie :a4fan:

Słuszna decyzja naweta chwili sie nie zastanawiaj tylko bierz Valeo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam polasilem sie na ladniutkie lampy Depo na tył gdzie 2 srodkowe paski sa biale gorny i dolny czerwone. Lampki z daleka wygladaja bardzo ladnie rozswietlaja samochod :) ale.... Są bardzo kiepsko wykonane, roznice widac nawet miedzy prawa a lewa lampą, jedna wystaje 1mm poza blotnik a 2 jest dolem wciagnieta. Plastikowa zaslepka pod lampa lalozona na to to jedna wielka tragedia szpary jak japier..... pozatym jedna lata luzno. nawet ciezko sie je wklada poprostu nie pasuje w otwory!!! Na allegro zaplacilem 419zeta i plendz :evil: jusz nigdy nie polece na wyglad. POPROSTU ODRADZAM :rolleyes:

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też podobają te lampy co ma mihu2000 i miałem na nie ochotę. Ale skoro to taka lipa to mi chyba ochota przejdzie. A czy Valeo nie robi takiego wzoru? Bo mi się bardzo podoba tylko ta jakość :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede ukrywał że zostałem szcześliwym posiadaczem Audi A4 ( po latach niewoli z fordem) autko ma kolor srebrny metalic. W związku z tym myśle sobie zeby lampy wymienić, ale chałtury robić nie warto, więc czytam wasze posty i wnioskuje że lepie dołożyć kasy i założyc waleo - to przód. A co na tył, widziałem na aukcjach tylne lampy typu luxus, no ładnie wyglądają ale jakie one mają wykończenie ? i czy warto ?

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 08-05-2007, 16:16 ]

jeszcze jeden post bez zapoznania sie z regulaminem i bedzie ostrzezenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...