Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Moja od dziś


Kam

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny AHL na forum :>

Ładny kolorek :good:

Napisz co Ty byś chciał zmienić ??

Ja polecam zmienić lampki na poliftowe Valeo lub Depo. Rocznik jak mój :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawie jescze przedmowce i

polece jescze 17" od s-lajna:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna A4 ze spoko silnikiem.

Ładna felga odrazu zmieni wygląd auta, ta co jest na zime i będzie :good:

ja bym jeszcze zdjął chlapacze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna fela na lato, lekka sciema szybek (ladnie bedzie wygladac na granatowym aucie), lampki valeo i Concert CD ;)

I bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny sedanik, jak przedmówcy jakieś felgi dobre i lampy a co do chlapaczy to po zimie zdejmij :tongue4: nie chciał byś widzieć teraz mojej czarnej bez chlapaczy normalnie masakra myjnia co dzień się kłania :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja;), a na początek chciałbym poprawić trochę moc i czytałem że to droga sprawa, że nie wiele daje;/

kiedys tez mialem 1,6 AHL i takie pomysly-jesli chcesz cos zmienic to nie powiem nic,czego by wczesniej nie bylo...felgi 17 lub18,zdejmij chlapacze,szyby-osobiscie jestem przeciwnikiem tylko tylnej i bocznych z tylu-jak robic,to wszystkie,lampy przod ksenon,z tylu ledy i to by bylo na tyle zewnatrz-w srodku fajne radio i czysta tapicera,no i jak chcesz to moze gaz-bedzie taniej w uzytku,ogolnie jednostka dobra,bo malo skomplikowana-nurtujacy problem AHL -przepustnica i falowanie obrotow,ale regularny serwis powinien tamu zapobiec... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałes diesela i nie znalazle? trzeba bylo do cerBiego uderzac :naughty: (jakby ktos cos to nie tylko moja jest for sale :wink4:) :kox:

a autko bardzo ladne... pierwszy raz widze chlapacze przy a4 :slina: pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare koników możesz dodać przez wyciecie kata i jakiś dobry dolot ze stożkiem najlepiej K&N. Tanio, szybko i silniczek bedzie ładnie mruczał

mialem stozek w 1,6-fakt,fajnie mruczy,ale mocy,to raczej nie odczuje po tym zabiegu-predzej jakis wstrzyk nitro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik porazka,reszta ok,ale nie mam pretensji ze go kupiles do Ciebie tylko do tego konstruktora co go tam wsadzil-powinni go wykastrowac na poczatek. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porazka-czy ja wiem...nie jest to najlepsze rozwiazanie konstrukcyjne-laczenie takiej''mocy''-rzedu 100 koni z masa calkowita 1730 kg,Nm 140 i zeby to osiagnac,trzeba pokrecic silnik do prawie 4tys.ob-191 predkosc max,jakies 12 sek.do setki...

ale ja ''wycisnalem z AHL max predkosc 210 ,ale w miescie,zeby sie w miare sprawnie ''poruszac''-to trzeba krecic silnik pomiedzy 3-4 tys i przemieszczac sie na 3,max 4 biegu

-czy porazka? wszystko zalezy od tego,co wlasciciel chce z nim zrobic-jesli odwozic dzieci do szkoly,czy rano walic do sklepu po bulki-to ok,ale na jakies wyzyny sportowe-ten silnik nie da rady sie wspiac... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek autka, faktycznie pod maska mooglby byc mocniejszy motor, jezeli chodzi o wnetrze to ja bym wymienil kiere na skore lub obszyl - jak kto woli - i nie przesadzałbym tak z tym plakiem, bo kokpit nie ma sie świecic jak psu... , ja osobiscie lubie naturalny lub leciutko sztuczny mat..:-)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 02:38_________________________________________________

Ładny kolorek autka, faktycznie pod maska mooglby byc mocniejszy motor, jezeli chodzi o wnetrze to ja bym wymienil kiere na skore lub obszyl - jak kto woli - i nie przesadzałbym tak z tym plakiem, bo kokpit nie ma sie świecic jak psu... , ja osobiscie lubie naturalny lub leciutko sztuczny mat..:-)

I faktycznie pomysl nad gazem..mialem golfa IV z takim samym silnikiem ( nie wiem jak one sie sprawuja w audi ) ale golf pall mi ok, 11/12 l. po miescie. pozniej zalowalem ze go kupilem,,,,teraz tylko tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to najlepsze rozwiazanie konstrukcyjne-laczenie takiej''mocy''-rzedu 100 koni z masa calkowita 1730 kg,

1730? :blink: w wikipedii pisze ze 1200 do 1540... ja kiedys patrzałem w dowód i tam pisało 1250...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...