Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Moja od dziś


Kam

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest to najlepsze rozwiazanie konstrukcyjne-laczenie takiej''mocy''-rzedu 100 koni z masa calkowita 1730 kg,

1730? :blink: w wikipedii pisze ze 1200 do 1540... ja kiedys patrzałem w dowód i tam pisało 1250...

info zaczerpniete z AKPolska http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_1.6.html

-1170 masa wlasna,teraz dodaj wszystkie plyny,paliwo,pasazerow i bagaznik-zaladuj chocby dla kazdego po sredniej torbie podroznej z rzeczami,ktore zabiera sie w podroz,a zobaczysz,ze uzbiera sie... :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 23:40_________________________________________________...aczkolwiek nigdy nie sprawdzalem,ile wejdzie na maxa-5 doroslych osob,sredniej budowy ciala i wagi ok 70 kg(razem 350kg)plus pelny bak 62 litry (mniej wiecej tyle samo w kg),kazdy torba podrozna w ktorej ok 15kg roznego rodzaju rzeczy(sugeruje sie tym,ile kg mozna wziac ze soba do samolotu-srednio 15kg-razem kolejne 75 kg)-to juz prawie 490 kg plus olej silnikowy,olej w skrzyni,woda w chlodnicy,spryskiwacze-powiedzmy kolejne 10 kg-chyba wychodzi podobnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem stozek w 1,6-fakt,fajnie mruczy,ale mocy,to raczej nie odczuje po tym zabiegu-predzej jakis wstrzyk nitro

Dając coś takiego http://www.allegro.pl/item503704811_komplet_dolot_k_n_audi_a4_z_kwasowki_super.html -kolegi z forum Pamiętając że stożek żeby coś dał musi mięc dopływ zimnego powietrza bo inaczej możesz nawet stracić pare koników tak drogocennych w AHL. Do tego kat(który jeszcze sprzedasz za 200pln) i możesz dodać do stadka z 15km. W tą podstawę nie ma co więcej inwestoać bo to strata pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka a4 :D szukalem identycznej i jednego co ci zazdroszcze to kolorku :naughty: bo takiego wlasnie szukalem ale sie niestety nie udalo i jest grafitowy matalic :) Zapraszam do mojego temaciku do obejrzenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 koni przez założenie stożka i wycięcie kata???????? Będzie tylko więcej hałasu...

Troche głośniej będzie ale to dla niektórych jest na +( mi się to podobało w mojej exhondzie)No z dobrym dolotem i odgrodzeniem stożka od ciepłego silnika w hondzie można było liczyć na przyrost w granicach 10% mocy. A jak wspawasz mniejszą lub większą rurkę zamiast kata to zaburzysz przepływ spalin i też nawet stracisz. W hondzie 1.5 wycięcie kata(4km) i stożek bez odgradzania(8km)tak więc z 12-15km całkiem realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i możesz dodać do stadka z 15km.

...no to ja wobec tego mam pytanie,czy ktos wstawienie stozka-nawet najlepszego i wyciecie kata-mierzyl to na jakiejs hamowni-,bo mialem 1,6 AHL i zalozony stozek,byl odgrodzony i odizolowany,z zapewnionym doplywem zimnego powietrza,kata nie wycinalem,ale wiem,ze obecnosc stozka w tym silniku,jesli daje jakis efekt,to tylko dzwiekowy,bo mocy tych kilku kucykow(mysle,ze rzedu 5 max)normalny uzytkownik- nie odczuje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek,zle mnie zrozumiales-ja wiem,ze cos tam stozek doda,ja twierdze,ze jest to przyrost nieodczuwalny dla normalnego uzytkowania,bo wrazenie przrostu mocy 5 km,mozna porownac z jazda z delikatnej gorki-niby wydaje sie,ze jest plasko,a auto kozystajac z prawa fizyki,szybciej sie zbiera...takie jest moje zdanie na temat stozka w takim silniku i aucie o tej masie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie żadnego gazu!!!nie kalecz audiczki.i jeszcze jakas fajna kiera by się przydała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...