Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87


Gregory87

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Norbas napisał:

Tak rolka działa :) ale nie mam jeszcze płyty wypalonej... Ale to nie powinno kolidowac pracy Mode chyba...  

Płytę wypalani ze stronki podanej w instalacji SDS... Nawet zapisać jej nie moGE po otworzeniu tego programu... :decayed: 

Mode nie ma nic wspólnego z sds, bo po jego naciśnięciu otwiera się tylko lista kontaktów na fisie
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi napisać jak zrobiłeś kluczyk z b7 do b6.  Zlecałeś to jakiejś firmie czy sam to robiłeś.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, daszku napisał:

Możesz mi napisać jak zrobiłeś kluczyk z b7 do b6.  Zlecałeś to jakiejś firmie czy sam to robiłeś.   

Sam robiłem, robota na 5 minut z kompem, u Ciebie to raczej nie przejdzie. Chyba, że Twoje auto jest wyprodukowane po 07.2002

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładna data produkcji to 2002.11.04. W co muszę się dokładnie ogarnąć żeby zrobić taki klucz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, daszku napisał:

Dokładna data produkcji to 2002.11.04. W co muszę się dokładnie ogarnąć żeby zrobić taki klucz? 

Kluczyk B7 z końcówką Q lub K, dorabiasz grot u klucznika , przekładasz transponder ze starego do nowego kluczyka, na koniec przyuczenie za pomocą kompa i to wszystko. Poszukaj bo wszystko jest na formu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:dziś wpadłem na hamownię sprawdzić z ciekawości czy motor trzyma serię, jak na ASN-a nie jest tak źle ;)
CCF20171006.jpg

IMG_20171006_145213.jpg

IMG_20171006_150410.jpg

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z ładniejszych felg jakie widziałem na B6 ! :D Pięknie się prezentuje furka, szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :thumbup1: a żeby nie było, że w temacie się nic nie dzieje, to ostatnio w halogeny wpadły Led-y COB. Efekt zadowalający :thumbup1:
LEDH11COB.jpgIMG_20171202_121526.jpgIMG_20171202_121655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie długie tylko postoje :wink: wiązka światła zdecydowanie lepsza w porównaniu do zwykłych żarówek. 

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie długie tylko postoje :wink: wiązka światła zdecydowanie lepsza w porównaniu do zwykłych żarówek. 
Na zdjęciu się zlało,dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przestoju w temacie było, ale zaczynam modzić dalej. Dziś dociąłem w końcu kratkę S4 do ramki s-line. Moim zdaniem wyszło :git:
DSC01107.JPG

DSC01108.JPG

Innowacyjne mocowanie na niezastąpionych trytytkach :D Kratka docięta i spasowana do ramki na taśmie dwustronnej 3M, trzyma jak siemasz :thumbup1:
 

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawo się prezentuje. :thumbup1:

Dolnej przynajmniej żaden uj nie wydłubie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zachęciła do działania i ruszyły kolejne pracę  min.
- wygłuszenie tylnej półki, przy Bose wpadała w rezonans, ale zastosowanie wygłuszenia w postaci filca rozwiązało problem,  jest cisza i jakość dźwięku sie poprawiła :D
IMG_20180414_113208.jpg

- do odhaczenia idzie również ori oświetlenie LED przestrzeni nóg, efekt w ciemności zadowalający... nie za jasno, nie za ciemno :thumbup1:

DSC01115.JPG 
DSC01118.JPG
DSC01123.JPG

Na kolejny week planuje mały Detailing :D
- powłoka ceramiczna GYEON Q2 MOHS na lakier
- powłoka hydrofobowa GYEON Q2 View na szyby
- powłoka kwarcowa GYEON Q2 RIM na felgi
IMG_20180413_165255.jpg
Zestaw już przygotowany, więc można działać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:mały zastój w temacie, ale cały czas coś się dziej... w końcu znalazłem więcej czasu na położenie powłok. Niebawem wrzucę filmik z efektem, jak to wszystko się odpowiednio utwardzi.


IMG_0099.jpg

IMG_20180707_135818.jpg

IMG_0102.jpg

Przyszedł też czas na montaż końcówek Ulter 90RS - teraz tył jakoś wygląda sensownie :) 

IMG_0103.jpg

IMG_0106.jpg
IMG_0109.jpg

Do boczka drzwi wpadł też panel do otwierania bagaja, znacznie to ułatwiło jego otwieranie, bez konieczności wyciągania kluczyka. 
IMG_20180713_173031.jpgIMG_20180713_182340.jpg

IMG_0110.jpg




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie czas na aktualizacje tematu, auto ma się świetnie i cały czas służy. Tym bardziej, że ostatnio zaczęło oddychać jak należy poprzez zregenerowanie prekatów (katalizatorów wstępnych). Jedno popołudnie w garażu, katy wymontowane i wysłane na serwis - Kaliński.pl
Trochę zabawy było, ale efekt finalny jest :yeah:

Fotoram.io.jpg

Fotoram.io4.jpg

Przy okazji leżenie pod autem wymieniony został cały przegub kulowy od cięgna zmiany biegów. Stary tak zażerała rdza, że nawet się tego nie spodziewałem :facepalm:
Ale fakt faktem wymiana na duży plus, biegi wchodzą znacznie lżej niż poprzednio. 

Fotoram.io2.jpg

Fotoram.io3.jpg

Zabawa dość kosztowna w jednym i drugim przypadku, ale przynajmniej jest spokój na kolejne kilka lat :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...