Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik seria AJM

Koła 17" 8j z A8 i opony Uniroyal Rainsport 3 225/45

Wnętrze - skórzane placki, grzane + łokieć dołożony

Zawieszenie wyszło -50mm

160mm w przednich drzwiach i Alpina do sterowania jeszcze z A3 ;)

W sumie tyle, jeszcze w tym roku mam w planie gwint, ale zobaczymy jak z kasą będzie, i zmiana kół. Reszta wyjdzie w praniu.

fa7a9e746c671.jpg

5b13dd10df485.jpg

7e1d1e326c444.jpg

06daccc75611d.jpg

Edytowane przez michu93

Opublikowano

zdjęcia nie działają kolego

Opublikowano

dokładnie foty nie działają. Jak się silnik sprawuje ?

Opublikowano

jeśli ma ori przebieg to można powiedzieć, że już się dotarł ;) i teraz zaczyna jeździć

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Foty już poprawiłem.

Dwa tygodnie temu zostawiłem auto w PL, jeżdżę teraz inną a4 ;)

Została w Polsce na wymianę kompletu sprzęgła z dwumasą + płyn hamulcowy.

Oznaczenia z tylnej klapy zostały ściągnięte, został tylko znaczek.

Co do silnika, jest to kolejna moja a4 z tym silnikiem, ogólnie jest spoko, ale głowica z zaworami itp zrobiłem, gdy wiosną zmieniałem rozrząd, zostało źle skręcone - napinacz rozrządu nie pracował przez co po 4kkm od wymiany pękł i efekty były oczywiste :P Laweta do Polski i w ramach rekompensaty mechanika naprawa silnika, więc tam też już wszystko jest nowe, łącznie z płynem chłodniczym. Niestety to tylko mechanika, czasem się zdarza ;)

W najbliższych planach jest wywalenie katalizatora oraz nowa plecionka - ale chciałbym zrobić to bez cięcia, dać tam kompletny zamiennik (plecionka z rurą).

Wleciały również głośniki JBL na tył 160mm, ramka dookoła biegów jest wyczyszczona z kauczuku (docelowo będzie malowane).

DSC_0020.JPG

DSC_0019.JPG


Wleciał cały komplet nowego sprzęgła + płyn hamulcowy oraz wyleciał katalizator, narazie pucha została ;)

Nie wiem jeszcze jak to teraz się zachowuje, bo dopiero za tydzień wracam do domu.

Ponadto szukam sprężyn jakieś -40, do przelatania tego roku i zimy, żeby taka koza nie była, ktoś może doradzi czy pasują do benzyny itp?

Edytowane przez michu93

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja:

głośniki JBL wyleciały z półki i poszły w drzwi przednie,

ramka grila się maluje na czarno, w zasadzie jest już do założenia,

jakiś czas temu pykło 300kkm ;) 

17" są naszykowane do malowania,w przyszłym tygodniu powinny być gotowe, myślę jeszcze nad kolorem ale chyba zdecyduję się na grafit.

Ostatnio też przyszła paczka od dzika z kilkoma elementami eksploatacyjnymi i na nowo geometria - którą szczerze mówiąc skopali... i będzie poprawka.

Dodatkowo w planach na najbliższy termin są listwy dolne na drzwi, no i coś z zawieszeniem by trzeba zrobić, ale ciężko mam się za to zabrać...

W pierwszym poście wrzucam nowe zdjęcia ;)

5SzgsjTsE3xbVM02W3dWyFaAY8otO38rFPnTwqt1

9cbcTnMIll3NDZrCG8DHBYwp9A0eDMUZnZ_WzEmC

 

Edytowane przez michu93

Opublikowano

215/45 lepiej by leżały na tych felgach :-) te koła w polerce fajnie wygadają

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, karol24 napisał:

215/45 lepiej by leżały na tych felgach :-) te koła w polerce fajnie wygadają

zastanawiałem się nad tym, chyba nawet u Ciebie w temacie pytałem jakie masz opony, żeby porównać. Ale padło na te ;)

Polerka odpada :P

Opublikowano

ja też po moich polerowanych A8 powiedziałem, że nigdy więcej :grin:

Opublikowano
  • Autor

za dużo roboty przy tym heh

dzisiaj jeszcze zrzucałem pokrywę zaworów i doginałem konektorki, bo ostatnio zaczyna poszarpywać w okolicach 1500rpm, i odłączyłem egr. nie wydaje mi się żeby to coś pomogło... muszę logi zrobić żeby w końcu było wiadomo co i jak...

Edytowane przez michu93

Opublikowano
  • Autor

Temat felg dogadany, w przyszłym tygodniu będą gotowe. Kolor - jasny grafit ;)

Gril na swoim miejscu:

sPe8gnCeQsUBd0ZzrS7jdIReeL9jVyRQLORWw6wN

Opublikowano
  • Autor

Zaciski pomalowane, felgi pomalowane, lakiernik poleciał w wuja z terminem i sam je ogarniałem, ale ewentualne poprawki się później zrobi ;)

Jutro trochę opadnie na ziemię, ale docelowo myślę, że do lata wleci jakiś gwint ;)

kMC0fVIJ536omuQWMilVyC4HpYZgZxHU2CXs0qrs

ZdFUe5V7mYs3xUB-UqH0Ff605g4h2B7Ladl88mWX

Edytowane przez michu93

Opublikowano

popraw foty bo nic nie widać

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, karol24 napisał:

popraw foty bo nic nie widać

teraz jest ok? 

ciągle ten sam problem mam ze zdjęciami...

Opublikowano

łoooo matko... ale terenówka :decayed: myślałem, że foteczki na 17" wkleisz.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, karol24 napisał:

łoooo matko... ale terenówka :decayed: myślałem, że foteczki na 17" wkleisz.

tył był na podnośniku ;) całość wrzucę jak się złoży, więc pewnie jutro ;)

Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcia w pierwszym poście ;)

A tu jak wyszło: 

f7bde4c5da679.jpg

ddd1b468e64a2.jpg

fa7a9e746c671.jpg

9b6ef8f7fcb84.jpg

977575db36f72.jpg

5b13dd10df485.jpg

Edytowane przez michu93

Opublikowano

Foty nie działają... 

Opublikowano

Wrzuć przez jakiś hosting jak człowiek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wrzuciłem jeszcze raz, zawsze zdjęcia tak wrzucałem i śmigało, ale od kiedy picassa zmieniła się w aplikację zdjęcia to wiecznie problem, raz działają foty raz nie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.