Skocz do zawartości
IGNOROWANY

III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy


jarko

Nie mieszamy, wybieramy :decayed:  

  1. 1. Nie mieszamy, wybieramy :decayed:

    • Polish Vodka Wyborowa
    • Fiński specjał z górnej półki
    • Król jest tylko jeden - Jan III Sobieski
    • Stare dobre czasy - Żytnia, Luksusowa
    • Jak sie bujać to tylko z Bolsem
    • nie wybieramy, mieszamy :)
    • nie pijemy... :gwizdanie:
    • [color=purple]Miron[/color] - zamknij tą ankietę bo już jest nudna...


Rekomendowane odpowiedzi

Na luzie to pewna beemka bedzie zjeżdzać z górki :), a tak patrze na liste i nie widze wielu osób z wawki, i nie widze również prezesa, łote fak????? Ktoś to wytłumaczy.

Ja mogę bo z nim rozmawiałam. Niestety Prezes z tego co mi mówił, ma nową pracę i nie jest w stanie przyjechać na zlot. Wielka szkoda, gdyż chciałam poznać naszego Guru :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a rzeczywiście nie ma prezesa :mysli: ale z Wawy trochę jest osób :cool1:

No ktoś tam będzie.. :gwizdanie:

_________________________________________________

Dzwoniłem do Bukowiny T. - na dzien dzisiejszy drogi dojazdowe są CZARNE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje ktoś zostać dłużej?

Ja na pewno :decayed:

Chyba, że znajdę kierowcę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie to pewna beemka bedzie zjeżdzać z górki :), a tak patrze na liste i nie widze wielu osób z wawki, i nie widze również prezesa, łote fak????? Ktoś to wytłumaczy.

Ja mogę bo z nim rozmawiałam. Niestety Prezes z tego co mi mówił, ma nową pracę i nie jest w stanie przyjechać na zlot. Wielka szkoda, gdyż chciałam poznać naszego Guru :kox:

uuuuuuuuuu szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Bukowiny T. - na dzien dzisiejszy drogi dojazdowe są CZARNE :naughty:

Ja tam nie ryzykuję - w górach pogoda bywa równie kapryśna jak kobieta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba jednak zmienie na zimówki bo prognozy nie są za ciekawe :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie techniczne ile osób liczy mój fanklub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctv jaką wódkę preferujesz , bo pasowałoby sie napić na piętrze. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda tym razem nie jade na zlot, ale w Bukowinie juz bylem przy okazji urlopu w Zakopcu :)

Aqua Park - polecam, fajne cieple zrodelka...

Stoki - takie sobie moim zdaniem, bardziej podobalo mi sie w Czarnej Gorze (trasa na Bialke i w bok w strone Slowacji)

ZIMOWKI - absolutnie.

Drogi sa czarne - fakt - ale momentami spadalo tyle sniegu, ze czarny asfalt zamienial sie w niezla slizgawke.

Poza tym... wszystkie podjazdy pod pensjonaty sa nieodsniezane i niesypane niczym, wiec nawet Q+letnie moze nie dac rady, nie ma co sie meczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade chyba jutro przerzucić gumy na zimówki.. Przyjade na oblenych 15-stalówkach.. :confused4: ;( :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie techniczne ile osób liczy mój fanklub?

sporo :)

[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 12:34_________________________________________________

Ja co prawda tym razem nie jade na zlot, ale w Bukowinie juz bylem przy okazji urlopu w Zakopcu :)

Aqua Park - polecam, fajne cieple zrodelka...

Stoki - takie sobie moim zdaniem, bardziej podobalo mi sie w Czarnej Gorze (trasa na Bialke i w bok w strone Slowacji)

ZIMOWKI - absolutnie.

Drogi sa czarne - fakt - ale momentami spadalo tyle sniegu, ze czarny asfalt zamienial sie w niezla slizgawke.

Poza tym... wszystkie podjazdy pod pensjonaty sa nieodsniezane i niesypane niczym, wiec nawet Q+letnie moze nie dac rady, nie ma co sie meczyc...

aqua park obowiązkowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie to pewna beemka bedzie zjeżdzać z górki :), a tak patrze na liste i nie widze wielu osób z wawki, i nie widze również prezesa, łote fak????? Ktoś to wytłumaczy.

Ja mogę bo z nim rozmawiałam. Niestety Prezes z tego co mi mówił, ma nową pracę i nie jest w stanie przyjechać na zlot. Wielka szkoda, gdyż chciałam poznać naszego Guru :kox:

męczy mnie już te zastępowanie go na każdym ogólnopolskim

:decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 12:47_________________________________________________No moi drodzy - co do pokoi i całości spraw organizacyjnych to chyba nikt się nie rozczaruje - wszystko starają się robić na najwyższym poziomie :good:

Doszły mnie słuchy, że organizacyjnie chcą wypaść nie gorzej ( a może nawet porówywalnie ) w stosunku do I Zlotu Zimowego ( choć wiadomo jakie mają szanse :confused4: )

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slask, jakis przedstawiciel niech napisze do mnie PW bo Krak sie ustawia z poznaniem i pomorzem na obwodnicach w piatek ok. 8-9 to sie dogadamy i my...[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 13:02_________________________________________________No i jesli ktos chetny...

7a83ca00431c2597.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się bawił przy ankiecie teraz ???????????

???????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...