Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierowca zapłaci daninę...


Bristol

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.onet.pl/aktualnosci/masz-10-letni-samochod-zaplacisz-podatek-mf-ma-taki-projekt/wd33dt

500+ na każde dziecko i 500- na każde auto, a co sie będą ograniczać...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam. .. narazie. to woda na mlyn onetu demonizuja i sieja mlyn .co miesiac cos wyciagna i zazwyczaj nic nie bylo .bedzie niewypal

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt trafił do sejmu, więc to chyba nie jest tylko czcze gadanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeden PIS'owiec w tv powiedział oficjalnie że jest to nieuniknione i w tym roku wejdzie w życie.

Między innymi dla poprawienia budżetu a także do zniechęcenia Polaków do jeżdżenia starymi, nie ekologicznymi autami :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PISlam... a lud się cieszy, bo 500+.

Kur**, urodził mi się syn w zeszłym tygodniu. W szpitalach taka bieda, że specjalistyczny sprzęt, tylko z orkiestry właściwie, a karmiące kobiety 3 kromki chleba i dwa plasterki mielonki na śniadanie. Alu dobra zmiana jest.

A spróbuj ktoś skrytykować w internecie program 500+ to się mamuśki odzywają jaki to super rząd mamy. Tylko nikt nie myśli o tym, że nic za darmo nie ma.

No i zaczęło się u nas będziemy płacić za stare samochody, a w Niemczech dopłacają, żeby kupować nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


u nas będziemy płacić za stare samochody, a w Niemczech dopłacają, żeby kupować nowe

doskonałe spostrzeżenie :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam. .. narazie. to woda na mlyn onetu demonizuja i sieja mlyn .co miesiac cos wyciagna i zazwyczaj nic nie bylo .bedzie niewypal

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Generalnie "suweren", który wygrał wybory nie wie co czynią wybrani bo ... nie oglądają innej TV jak zgodnej z kierunkiem rządu bo inne są "diabelskie".

Nie jestem za wprowadzaniem polityki na nasze forum, ale życie jest ponad chęciami. :wallbash::piroman:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednicy tez nic nie robili tylko szkodzili wiec jeden uj co mamy .jestesmy krowami do dojenia i nigdy sie to nie zmieni .taki fakt

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto uwierzył w 500+... nie ukończył 3 klas podstawówki...

Nie jesteśmy takim mocnym rynkiem żeby szastać ludziom po 1-2tyś zł co miesiąc... jak 2tyś to nie każdy zarabia miesięcznie...

Tyle w temacie... nie trzeba mieć mgr z ekonomii żeby wiedzieć że to nie ma prawa działać...

i zaraz pojawią się jakieś śmieszne opłaty do samochodów...

Kwota wolna od podatku pozostanie na starym poziomie...

Nie doczekamy się szybszych emerytur

A o zmniejszeniu podatku vat czy dochodowego nawet nikomu przez myśl nie przejdzie....

Ale mamuśki siedzące w domu które gardzą pracą, będą się cieszyć bo 500+ i złego słowa nie dadzą powiedzieć na PiS

Tak.. gardzące... bo jak ktoś ma małe dzieci to rozumiem że kobieta nie pracuje bo zajmuje się domem... patologia się zaczyna gdy połowa dzieci jest już dorosła... druga połowa to młodzieżówka a mamuśki jak siedziały tak siedzą...

Pozdrawiam :decayed:

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szakal222 masz rację, ale problem jest taki, że sporo ludzi wierzy w dobra zmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę jak zadłuży nas program 500+ przez kilka lat funkcjonowania ?

Bo więcej mu czasu nie daję...

http://www.newsweek.pl/biznes/mateusz-morawiecki-500-plus,artykuly,388941,1.html

Po PiSie na prawdę będzie tylko jedna opcja... wyp.erdalać na ogórki do Niemiec...

A mumuśki będą się dalej pytać... jak żyć ?? rząd powinien coś z tym zrobić :D

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę jak zadłuży nas program 500+ przez kilka lat funkcjonowania ?

Bo więcej mu czasu nie daję...

http://www.newsweek.pl/biznes/mateusz-morawiecki-500-plus,artykuly,388941,1.html

Po PiSie na prawdę będzie tylko jedna opcja... wyp.erdalać na ogórki do Niemiec...

A mumuśki będą się dalej pytać... jak żyć ?? rząd powinien coś z tym zrobić :D

Czyli jak za poprzedniej wladzy po staremu.kocham nasz kraj ale to byd... I ich pobratency powinni wyleciec i by byl spokoj .tyczy sie to kazdej parti .

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli jak za poprzedniej wladzy po staremu.kocham nasz kraj ale to byd... I ich pobratency powinni wyleciec i by byl spokoj .tyczy sie to kazdej parti .

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Polecam poczytać i sprawdzić http://www.newsweek.pl/polska/lista-nominacji-pis-w-spolkach-skarbu-panstwa-i-instytucjach-panstwowych,artykuly,381794,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie jest bowiem tajemnicą, że po polskich drogach jeżdżą głównie samochody używane." - to napisał chyba jakiś baran w tym artykule... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak za poprzedniej wladzy po staremu.kocham nasz kraj ale to byd... I ich pobratency powinni wyleciec i by byl spokoj .tyczy sie to kazdej parti .

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Polecam poczytać i sprawdzić http://www.newsweek.pl/polska/lista-nominacji-pis-w-spolkach-skarbu-panstwa-i-instytucjach-panstwowych,artykuly,381794,1.html

I co to zmienia ? przydupasy ruska i niemca z Po tez obsadzili swoimi kolesiami miejscowy gdzie sie dalo .nawet kradziez pieniedzy i majatku ludzi (nazwe to po imieniu), w ambero gold byla poparta przez tuskacza .bo niewieze ze jego synus tak bez plecow tatusia i armi jego kolesi to zrobil.kazdy mial w tym biznes .ukradli kase ludzi w bialy dzien pod maska bankructwa .i to wszystko w bialych rekawiczkach .i winnych niema .wiec niema co sie spierac co kto bo wszyscy jednakowi czy to PO czy Pis dla mnnie jeden grzyb i cwaniak ktory ma cos za uszami .i mozna dalej tak wymieniac sie argumentami bo to nic nie da .jak dla mnie w polsce dalej rzadzi komuna w innych nazwach

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie pany spokój bo zaraz kłótnia będzie :( Kradli jedni i drudzy. Nie wiem co mamy w genach ze jak dostaniemy trochę władzy, to z człowieka zaraz się świnia robi... :cry:

Właścicielom pojazdów najłatwiej jest sięgnąć do kieszeni. Wszystko ładnie skatalogowane wiec bez wysiłku można kasować. Inna sprawa ze na przeglądach powinni lepsza selekcje robić bo trup tysiącami na drogach się ścieli (auta i co najgorsze ludzie).

To, ze wiek auta niekoniecznie jest wprost proporcjonalny do stanu technicznego można najlepiej na naszym forum zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale mamuśki siedzące w domu które gardzą pracą, będą się cieszyć bo 500+ i złego słowa nie dadzą powiedzieć na PiS

Kolego, a po co iść do roboty, jak się kasę darmo dostaje - to mniej więcej tak samo jak z socjalem na zachodzie. Do czego to prowadzi - do tego co się stało w Grecji. Sam mam znajomego co ma 4 dzieci, robi na czarno i stwierdził że nie pójdzie do roboty bo jeszcze mu 500+ ograniczą :wink:

Ja np. własnych dzieci jeszcze się nie dorobiłem, z tego prostego względu że sam musiałem zarobić na własne studia, mieszkanie - nie dostałem nic za darmo. Jak raz widziałem beneficjentów 500+ w kolejce sklepu, to naj sam pierw na kasie - 3 zgrzewki browca, a potem ew. jakieś drobiazgi dla dzieci :facepalm:. Tak to w praktyce wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...