Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam pany przyszla pora na pokazanie mojej nowej furki.

audi a4 b8

silnik 2.0 tdi CAGA

rok 2010r.

przebieg 167121km.

opcja jest jeszcze troche sam bede ja doposazal;)

jakies tam mody poczynilem i narazie tak to wyglada:)

5641913_IMG_1506.JPG

5641914_IMG_1508.JPG

5641915_IMG_1509.JPG

5641916_IMG_1510.JPG

5641918_IMG_1512.JPG

5641920_IMG_1513.JPG

5641922_IMG_1514.JPG

5641917_IMG_1511.JPG

5641923_IMG_1507.JPG

Opublikowano

ładna,fotele s4,ktos ładnie modził:) zdjecie kalkulatorem robiles chyba ,bo nie widze czy to 3g?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak to rozpoznac czy to 3g?

Opublikowano

Fajna sztuka :wink: Polift strasznie mi się podoba. Gratulacje

Opublikowano

Fajne fotele były na allledrogo we Włocławku do kupienia identyczne :naughty:

Opublikowano

Przyciski foteli do zmiany, bo widać że z przedlifta wyciągnięte.

Opublikowano

Co to za felgi? Furka zacna. Ktoś robił z niego polifta? Bo wpisałeś że to rok 2010

Opublikowano

Niby tablice zjazdowe, ale fakt faktem przeróbka na polift... zwykłe przyciski w drzwiach no i stara klima...

Opublikowano

Dobrze doposażona bestia :) co to za kolor?

Opublikowano
  • Autor

tak ja ja kupilem uszkodzona przodem i takja ubralem spowrotem napolifta;)

kolor to lavagrau perleffekt

atak wygladala jak przywiozlem;)

5650695_IMG_1128.JPG


Co to za felgi? Furka zacna. Ktoś robił z niego polifta? Bo wpisałeś że to rok 2010

felga od sq5 20`` et 33 8,5cala

Opublikowano

Czemu wyrzuciłeś srebrne lusterka z s4. Podsufitkę zmieniałeś na czarną, bo na ostatnim zdjęciu widać jasną?

Opublikowano
  • Autor

tak sufit kupiel byl jasny. lusterka nie podobaly mi sie i sprzedalem. teraz mam w czarnym polysku;) tak jak gril przod i dokladke tyl;)

Opublikowano

ładnie wygląda :naughty:

Opublikowano

łee to lepiej wygladala,zepsules troche ja:p

Opublikowano

Fajna , zmień kierownicę na poliftową b8 bo ta co masz to chyba z S6 C6... one jeszcze w cenie chodzą , szczególnie razem z poduchą ...powinno ci się udać w tej samej cenie co tą sprzedaż kupić polift b8 też sciętą :)


piszesz że ty ją na polifta "ubrałeś" a na zdjęciu jak ją przywiozłeś uszkodzoną też polift , hmmm....

Edytowane przez Marteka4

Opublikowano

Jak czytam to nieźle spostrzegawczy jesteście.

Opublikowano
  • Autor

Fajna , zmień kierownicę na poliftową b8 bo ta co masz to chyba z S6 C6... one jeszcze w cenie chodzą , szczególnie razem z poduchą ...powinno ci się udać w tej samej cenie co tą sprzedaż kupić polift b8 też sciętą :)

piszesz że ty ją na polifta "ubrałeś" a na zdjęciu jak ją przywiozłeś uszkodzoną też polift , hmmm....

dokladnie kolego w opisie wyzej wszystko opisane przywiozlem po lifta i ubralem tak samo na polifta auto z 2010.r;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No no fajna furmanka Ci wyszła :)

Opublikowano

Kurde auto juz samo w sobie jest piekne, jak cos jeszcze pomodzisz to bedzie jeszcze lepsiejszy kocur ! :) widzial bym tu jeszcze teraz, zeby wszystkie chromy zrobic na czorno. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.