Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite, jeszcze nie widziałem żeby BBK wypluło po kupnie więcej jak 310-320hp. Dopiero dokopałem się do Twojego tematu, ale gratuluję ! Pozazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, jeszcze nie widziałem żeby BBK wypluło po kupnie więcej jak 310-320hp. Dopiero dokopałem się do Twojego tematu, ale gratuluję ! Pozazdrościć :)

No udało się. Doprowadzam motor do stanu jak najbardziej zdrowego, zostały mi jeszcze Fazatory do zmiany (bardziej z przezornosci), wrzucę podkładki pod dolot, pokombinuje jeszcze nad termoizolacja, wrzucę komlet wydechu milteka z mala korekta programu i celuje ze będzie ponad serie...

..ale na wszystko trzeba czasu i kuuupe pieniedzy

...

445bff31d948.jpg

url=https://naforum.zapodaj.net/47d9bf7bf0d8.jpg.html]47d9bf7bf0d8.jpg[/url]

url=https://naforum.zapodaj.net/37b5783f779b.jpg.html]37b5783f779b.jpg[/url]

fa9dc075b9db.jpg

To tak z grubsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pourywali uszy ?? :o Pokaż lampy jeszcze z dalsza, calosciowo. Kurde przeciez ta soczewka to siedzi tak, ze pod nia jest dziura na palec... Pewnie mysleli, ze te lampy sie rozklejają, jak kazde inne ;) a ile za to dales, jesli mozna wiedziec ?? Dzwoniles do nich z zazaleniami ?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze dzwonilem. Napisalem maila ze zdjeciami. Jak beda sie wypierac to moj prawnik napisze do nich odpowiednie pismo. Do tych co to zrobili sie nie dodzwonilem, tylko do drugiej filii- powiedzialem co i jak ale niestety nie moga nic zrobic i ze mam kierowac sie do wykonawcow. A ze maja teraz "inwenture" i przerwe swiateczna rozpatrzenie reklamacji jest mozliwe dopiero po nowym roku, a ja mam zostac bez auta. Żal! Na pewno im tego nie odpuszcze. Zaplacilem za to partactwo "jedyne" 400 zl plus moje soczewki od B8(tez sa osmarowane czyms). W jednej lampie soczewka siedzi ok, druga nie dosc ze jest osadzona tak jak widac to 'ring' jest powyszczerbiany oraz popekany i ewidentnie widac ze cos jest dosztukowane.

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze :/ to jak chcesz to Ci pozycze jedne lampy (tez tak pomalowane na czarno) i bedziesz mial czym jezdzic na czas ich inwentury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nowe bixy(czekam na paczke), ale dzieki za szczere checi :) Bede rzadal zwrot pieniedzy i tyle bo lamp raczej odratowac sie nie da.

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedam Beemke to już Ci Edi mowilem ze od razu bez zastanowienia wjeżdża kpl milteka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie sprzedaż, to i tak będzie :-D nie oszukuj się :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie bedzie ... ale moze troszke pozniej ;)

..wogole bez sensu .. kupilem Ske... i tyle rzeczy zje*ali w fabryce ... tyle trzeba dolozyc i poprawić pod siebie ... ehhh to Audi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie bedzie ... ale moze troszke pozniej ;)

..wogole bez sensu .. kupilem Ske... i tyle rzeczy zje*ali w fabryce ... tyle trzeba dolozyc i poprawić pod siebie ... ehhh to Audi ...

znając ciebie na pewno później :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładna historia z tymi lampami, współczuje i trzymam kciuki za jak najbardziej pozytywny obrót sprawy.

Już czekam na relacje z Milltec'kiem, bo sam się przymierzam na wersję rezonowaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa z tymi lampami. :thumbdown:

Co do inwentaryzacji to jest ściema moim zdaniem , mamy 11 grudnia więc o co kaman jaka przerwa świąteczna ? / chyba że tym cfaniaczkom chodzi o przerwą między Wielkanocą a Bożym Narodzeniem to czas by się zgadzał :grin: /. 'Pieprzenie kotka za pomocą młotka' graja na czas lub nie wiedzą co powiedzieć na spartoloną robotę. Trzymam kciuki za dobranie się im do d*py.

p.s. By the way - nie wiem czy jest taki wątek na forum jeśli nie warto rozpatrzyć jego założenie .tytuł np-" Polecane i stanowczo nie polecane warsztaty i firmy' . :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładna historia z tymi lampami, współczuje i trzymam kciuki za jak najbardziej pozytywny obrót sprawy.

Już czekam na relacje z Milltec'kiem, bo sam się przymierzam na wersję rezonowaną ;)

...rezonowana ?

...BEZSENSU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładna historia z tymi lampami, współczuje i trzymam kciuki za jak najbardziej pozytywny obrót sprawy.

Już czekam na relacje z Milltec'kiem, bo sam się przymierzam na wersję rezonowaną ;)

...rezonowana ?

...BEZSENSU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce by było głośno, bo w serii brakuje mi tylko pomruku ;-)

Napisane z Oneplus 3

Musi być pomruk + darcie papy :D inaczej kupowanie wydechu za tyle siana jest bezsensem. Kup same końcowe wydechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daleko masz do tej firmy, zeby sie wybrac osobiscie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...