Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant


PawełMałkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ksenonów - nie chodziło mi o pieniądze. Poczytałem troszkę o ksenonach i wyszło na to, że świecą one do pewnego momentu po czym zostaje nicość. Tak więc zdecydowałem się na normalne oświetlenie.

Powiem tylko :OMG:

Jakoś nie ubolewam nad tym, że nie wziąłem ksenonów. Cóż, widać magazyny motoryzacyjne się nie przydają :confused4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, AutoSwiat to nie jest dobre zrodlo wiedzy :evil:

Gdybys mial xenony, poczulbys roznice jadac w nocy :wink4:

No i przy odsprzedazy, to bedzie istotny argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pomyśli się nad jakąś zmianą. :naughty:

Tak myślałem może nad jakimś programikiem?

a miało być bez modów :decayed: z programem może być ciężko na razie przynajmniej, bo chipmasterzy jeszcze nie okiełznali do końca tych "nowych" silników, ale już pewnie nie długo... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pomyśli się nad jakąś zmianą. :naughty:

Tak myślałem może nad jakimś programikiem?

a miało być bez modów :decayed: z programem może być ciężko na razie przynajmniej, bo chipmasterzy jeszcze nie okiełznali do końca tych "mowych" silników, ale już pewnie nie długo... :wink4:

Miało być :P. W sumie to jeszcze nie wiem, po prostu się zastanawiam. Jaki byłby oczekiwany przyrost mocy? Jest jakaś granica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co myslec o czipowaniu nowych 2.0 TDi... trzeba czekac. Przyrosty tez nie sa znane nikomu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co myslec o czipowaniu nowych 2.0 TDi... trzeba czekac. Przyrosty tez nie sa znane nikomu :cool1:

Rozumiem i dziękuje za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Tak przeglądam inne tematy.. przykładowo o B7 i widzę tam ładne felunki, kurde :naughty:. Chyba pomyśli się o jakichś 18"? Może od RS6? Sam nie wiem. I co z tymi ksenonami cholernymi zrobić.. montować, nie montować? Co do zawiasu.. myślałem też żeby troszkę obniżyć, utwardzić. Tylko, że te nasze Polskie drogi, ech. W poprzednim aucie miałem bardzo twarde zawieszenie. Aż tyłek swędział jak jechało się po jakichkolwiek nierównościach :P. No ale Skoda poszła w odstawkę z przebiegiem 198tyś km :). Był to silnik 20V Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do xenonow przydalby sie zderzak ze spryskiwaczmi i układ samopoziomowania, wiec naklad spory :gwizdanie:.

BPW ma DPF'a, wiec z chipem troche gorzej, ale juz to ogarniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do xenonow przydalby sie zderzak ze spryskiwaczmi i układ samopoziomowania, wiec naklad spory :gwizdanie:.

BPW ma DPF'a, wiec z chipem troche gorzej, ale juz to ogarniają.

Tu już nie chodzi o pieniądze, tylko czy jest na prawdę sens zmieniać, czy nie.

Tylko teraz dochodzę do wniosku, że mogłem np kupić 3.0TDI :quattro:, a nie brać silnik 143km - myślałem, że starczy. Oczywiście nie jest źle! Ale jak wiadomo noga czasem staje się zbyt ciężka. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co myslec o czipowaniu nowych 2.0 TDi... trzeba czekac. Przyrosty tez nie sa znane nikomu :cool1:

wlasnie nie moge sie tego doczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety jakies sumy kontrolne czy cos :rolleyes:

mi by styknelo z 400 Nm wyciagnac z tego silnika ale jak to bedzie to zobaczymy...

ja tez myslalem o 3.0 TDI ale jak cos to od A5 wyjme i bedzie luzik :) poki co 2.0 wystarcza do sprawnego poruszania sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BPW ma DPF'a, wiec z chipem troche gorzej, ale juz to ogarniają.

Przeciez to nie jest zaden BPW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety jakies sumy kontrolne czy cos :rolleyes:

mi by styknelo z 400 Nm wyciagnac z tego silnika ale jak to bedzie to zobaczymy...

ja tez myslalem o 3.0 TDI ale jak cos to od A5 wyjme i bedzie luzik :) poki co 2.0 wystarcza do sprawnego poruszania sie ;]

Się poczeka. Żadnych swapów robić nie będę, bo równie dobrze mogę wziąć silnik od RS6 :decayed:.

@Flyer - a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne CAGB. :wink4::) BPW siedziały w B7 i były na pompowtryskach a Twój to już CR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

do Autora tematu-chlopie szybko sprzedaj to auto bo jeszcze na nim zarobisz przy sprzedazy w pl :good:

Nie chciales xenonu

Nie chciales felg

Nie chciales modyfikacji a teraz jeszcze myslisz zeby go utwardzic,zaczipowac itd :shocked:

Ja bym sprzedal te i kupil 3.0 tdi quattro automat xenon obnizony na 18' :good:

BTW naprawde chcesz zaczipowac silnik polaczony ze skrzynia multitronic?Podziwiam twoja odwage...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

do Autora tematu-chlopie szybko sprzedaj to auto bo jeszcze na nim zarobisz przy sprzedazy w pl :good:

Nie chciales xenonu

Nie chciales felg

Nie chciales modyfikacji a teraz jeszcze myslisz zeby go utwardzic,zaczipowac itd :shocked:

Ja bym sprzedal te i kupil 3.0 tdi quattro automat xenon obnizony na 18' :good:

BTW naprawde chcesz zaczipowac silnik polaczony ze skrzynia multitronic?Podziwiam twoja odwage...

Snuję tylko plany :gwizdanie:

Nie wiem czy będę robił cokolwiek .. może zdecyduję się tylko na felgi ;).[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 14:37_________________________________________________Panowie, masakra.

Dzisiaj przy powrocie z Torunia karambol. Ciężarówka uderzyła w samochód jadący za mną po czym kierowca tamtego auta uderzył we mnie.. a samochód ciężarowy się o mnie otarł.

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shit... przeżyłem coś takiego w wakacje i wiem co to znaczy... :no: ale tu nówka samochód, ja pitole... :( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu samochodu i jednocześnie współczuje tragedii z jego uszkodzeniem... jak poważnie to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...