Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant


PawełMałkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - samochód mocno otarty z obu stron. Tył wgnieciony, nie za mocno, ale jednak ;( ;(.

Cholera, a dopiero 500km przebiegu..

szkoda ;( ;( dopiero co z salonu wyjechał :(

auto sie wyklepie i pojdzie jako bezwypadkowy :gwizdanie:

On jest nadal bezwypadkowy :gwizdanie: Otarcie czy jakas delikatna wgniotka nie świadczy o "wypadkowości" auta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys wstawic jakies fotki tego samochodu

a tak w ogole kto wie czy nie bedziesz mial xenonu 3.0 tdi automat szybciej niz myslisz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to dobra okazja zeby wymusic na ubezpieczalni wymiane autka na nowe:D i przy okazji dosztukowac pare brakujacych elementow wyposazenia... :D:D

w koncu nie po to placiles za nowke zeby teraz jezdzic malowanym... dobry prawnik by to ogarnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ksenonów - nie chodziło mi o pieniądze. Poczytałem troszkę o ksenonach i wyszło na to, że świecą one do pewnego momentu po czym zostaje nicość. Tak więc zdecydowałem się na normalne oświetlenie.

pojezdzisz troche w nocy i zrozumiesz jaki błąd popełniłeś. auto super. oprócz skrzyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy autor rematu posiada jeszcze ten samochod-pewnie nie wszysy wiecie ze zostal rozbity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy autor rematu posiada jeszcze ten samochod-pewnie nie wszysy wiecie ze zostal rozbity

ooo qrcze no to niezly zonk :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma Xenonu to też nie ma LED a dla mnie np. to najpiekniejsza rzecz w B8. miałem 3 auta z Xenonem i 4 wczesniejsze BEZ.. i już nigdy nie kupie zwykłych lamp :thumbdown: Kto sie ze mną zgodzi ????

racja ja popieram w pełni, a poza tym większosc aut ma zwykle swiatła, a B8 ze swoimi diodkami wyróznia sie w tym szarym swiecie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma Xenonu to też nie ma LED a dla mnie np. to najpiekniejsza rzecz w B8. miałem 3 auta z Xenonem i 4 wczesniejsze BEZ.. i już nigdy nie kupie zwykłych lamp :thumbdown: Kto sie ze mną zgodzi ????

ja sie nie zgadzam bo moje odblysniki sa do regeneracji i nastal czas ze dzis je wlasnie tam zawoze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny Avant na Forum... Dziś ze strefy celnej odebrałem... :> Jeszcze kilka dni w salonie (mają pozdejmować folie ochronne, dołożyć kilka gadżetów, itp.), rejestracja i ...będzie "do końca" mój... :)

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny Avant na Forum... Dziś ze strefy celnej odebrałem... :> Jeszcze kilka dni w salonie (mają pozdejmować folie ochronne, dołożyć kilka gadżetów, itp.), rejestracja i ...będzie "do końca" mój... :)

Pozdrowienia.

fajnie :good: zaloz nowy watek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...