Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BARBÓRKA 2008


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie chyba chetnie wybrał ale gdzie :)

Dobre pytanie .. gdzie ? O której ? i za ile ?

Ja planowałem w szkole siedzieć .. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie są starty i gdzie

moze trzeba wejśc na strone ??

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 14:22_________________________________________________http://wwww.rajdbarborka.pl/doc/komunikat_1.pdf

tu jest jakis cos teges[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 14:26_________________________________________________ja proponuje okoł o 10:00 a 10:30 na żeraniu gdzie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wybiore, to bede 1 raz :)

Jak tam najlepiej jechac? ZTM? Swoje auto? Jesli juz to gdzie sie zostawia? No i kto sie wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchetniej uderzylbym na Karową, ale pewnie beda niezle tlumy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak..

najbardziej kontaktowy odcinek to zjazd z nawrotem na Żeraniu .. bemowo i Karowa to już nie to samo choć widowisko na Karowej zawsze jest największe.

Samochodem można przyjechać ale parkuje się gdzie popadnie - często w miejscach obfitujacych w zasysające błocko :decayed:

Karowa - trzeba tam być ale ludzi jest w PYTE i z reguły gówno widać, natomiast masturbatorom dzwięków przelotowych wydechów atrakcji nie zabraknie .. :good: Włazić można wszedzie - z roku na rok popularność zyskują przydrożne drzewa ale popyt przewyższa podaż i w efekcie pozostaje wąchanie spalonej gumy + masturbacja audio j.w.

ps. mój kumpel startuje w tym roku więc ja na 100% będę

ps2. zazwyczaj na Karowej jest za***iście zimno - Paniom polecam więc odziać Bożenke w barchany a Panom założyć kaleson tudzież inne wyszukane rajtuzy ... po 2 godzinach na Karowej każdy będzie w myślach sobie dziękował że je ma na sobie :decayed: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 07:04_________________________________________________

Ja z Ukciem i Bryniem bedziemy na 100% tylko nie wiem na której trybunie mamy miejsca

W tym roku nie dam rady zaliczyć Bemowa, wiec będę dopiero na Karowej

aa to rozumiem że na wypasie - bileciki są :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo o 10:40 starty sie zaczynają :) to akurat przez ten czas wejdziemy na trase :) obejdziemy całą :)

i akurat będzie 14 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś to jak robimy na żerań jedziemy ??

siur - ja pewnie będę dodatkowo z bratem i kumplami ale wpadajcie z Michałem na Żerań, znajdziemy jakieś fajne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zobacze jaka bedzie pogoda... jak bedzie lało, to ja dziekuje :) a jak bedzie minus, to tez, bo ostatnio co tydzien choruje... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało z domu wychodzisz :P nie jestes zachartowany :)

no .. Piotruś żeby Ci teraz A3 nie przygadał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...