Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BARBÓRKA 2008


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

za mało z domu wychodzisz :P nie jestes zachartowany :)

WTF

no .. Piotruś żeby Ci teraz A3 nie przygadał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mła stuprocentnie będzie na żeraniu w Adahowym miejscu( co roku tam jestem) next Cytadela, albo Bemowo, potem Pizza też zresztą jak co roku i nie jak co roku na Karowej nie na trubunie :confused4: bo kumpel wejściówek nie dosłał :kwasny:

Barbórka panie i panowie pomimo,że nie jest to prawdziwy rajd, warto obejżeć.

Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Adaś jakos sie zdzwonimy :P bo ja jak zawsze nie bede wiedział jak dojechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Adaho rzekł o kalesonkach to święte słowa i czapunia ta najcieplejsza obowiązkowo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Adaho rzekł o kalesonkach to święte słowa i czapunia ta najcieplejsza obowiązkowo :hi:

no to fakt :P w zeszłym roku zmarzłem ze szok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mięczaki :evil: nie to co Południowcy :naughty:

jak sama nazwa wskazuje Wy tam na południu cieplutko macie, nie zaznaliście stolicznego wypiz*u :decayed:

Trzeniu dawaj do nas na Barbare... możesz być bez kaleson :decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 21:37_________________________________________________

no to Adaś jakos sie zdzwonimy :P bo ja jak zawsze nie bede wiedział jak dojechać :P

przyjedz do mnie - wstawimy furacza na parking i siekniemy z buta te 700 metrów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mięczaki :evil: nie to co Południowcy :naughty:

jak sama nazwa wskazuje Wy tam na południu cieplutko macie, nie zaznaliście stolicznego wypiz*u :decayed:

Trzeniu dawaj do nas na Barbare... możesz być bez kaleson :decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 21:37_________________________________________________

no to Adaś jakos sie zdzwonimy :P bo ja jak zawsze nie bede wiedział jak dojechać :P

przyjedz do mnie - wstawimy furacza na parking i siekniemy z buta te 700 metrów :decayed:

ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bilety na zeran mozna kupic jutro na miejscu, czy trzeba bylo sie wczesniej zakrecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bilety na zeran mozna kupic jutro na miejscu, czy trzeba bylo sie wczesniej zakrecic?

to złodziejstwo - ustawiają bramki na wejściu a nic tam generalnie nie jest przygotowane. Ale tak, kupuje się u na miejscu - w zeszłym roku za 8 pln od łba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wykurwiście!!! ale zimno jak chu chu.

Nie wiem , czy dlatego tak mi się poodobało bo sezon skończył się jakiś czas temu i miałem niedosyt, czy dlatego że Kucharka klepała wszystkich :good:

Gadałem z nim i z mechanikami. Zrobili Imprezką na 500KM i 700Nm i odelżyli 250kg :shocked:

Wreszcie nie było pedała Chlapowczyca, bo oczywiście znowu bez względu na to kto by nie wygrął rajdu to i tak on byłby na podjum z pucharem za nic :thumbdown:

jeszcze raz brawo dla Czarnucha :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruta rewela naprawde, a pani Oleksowicz od dziś przestaje być dlka mnie pani. Chłopina pierwszy raz w życiu dawał rade. Byłem w szoku, zawsze się wiózł, a teraz... szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej z BMW Klub Polska ten co jezdzimy z nim na Ułęży podesłał mi zdjęcie swojego kolegi ;)

barborka2008088eu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi a widziałes przejazd Podklaickiej?

Trochę nie mogła ogarnąć auta w porównaniu z pozostałymi, ale wielki szacun za dotarcie na Karową i duże brawa za odwagę.

Za pare lat jeszcze dziewczyna ma szansę na sukces

No powiedziałbym ,że nawet nie potrafiła gazu wcisnąc do końca, a potem max. hamować co wydawałoby się jest podstawą. Inna sprawa,że jechała Kuchara oczkiem w głowie. To jego GieTa wychuchana w pełnej specyfikacji, ale jak to powiedział "fajna d*pa" niech jedzie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo karwa Bemowo mnie powaliło ... Kacper nie zakwalifikował się na Karową ale i tak widowisko niezłe

wypiz* gorszy niż zwykle, albo to cena wstępu zawiniła bo mniej ludzi wchodziło i przez to bardziej wiało po dupskach :decayed:

Ładnie Kacperus poleciał :decayed:

012cn4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...