Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak zrobić podświetlenie drzwi


msmatijas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałosc. Posiadam audi a4 b6 04r tdi bez podswitlenia drzwi i chcial bym sobie takie cos zrobic bo w boczkach mam zaslepki na drzwi lecz lampek ani przewodow brak... moje pytanie w co sie podpiac ?? Mam plus od modulu i mase z krancowki i wynika ze Can ma za mala mase i daje tylko 6v tyle co mi zdazyl stwierdzic kolega jesli cos namieszalem sorki ale ja jestem jeszcze nie ogarniety w tym temacie prosze o jakas porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko leci przez moduł komfortu i sterowniki w drzwiach. Poszukaj tematu o montażu Licht pakietu, tam powinno być wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu jak masz elektryczne szyby to podłączasz się pod wiązki od sterownika szyb a z tyłu jak masz korby to kable trzeba ciągnąc do modułu komfortu, możesz tez się podłączyć pod pomarańczowa kostkę w podstopniku tylko że wtedy obojętnie jakie drzwi otworzysz zapalą sie wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł, jak nie wykryje żarówki odłącza zasilanie. tak że testerem nie sprawdzimy poprawności instalacji

żeby podać napięcie, trzeba zamknąć zamek(można ręcznie) i otworzyć z klamki.

wtedy pojawi się zasilanie, jeśli oczywiście wcześniej podepniemy żaróweczkę 10W

Ten problem mają ludzie, nie wiedząc o tym, gdy zdejmują z jakichś powodów boczek, po złożeniu światło nie świeci....do czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...