Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przetarty czujnik ABS


mlodyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wymienialem wczoraj lozyska w tylnym kole i przez przypadek za mocno dopchnolem czujni od absu i go przetarlo i zaraz sie zapalila kontrolka mam takie pytanie po zalozeniu nowego czujnika kontrolka powina sama zgasnac czy bedzie trzeba podpinac vag i usunac blad, bo mechanior chce za wymiane i ewentualne usuniecie bledu 60zł a same podpiecie do kompa to 50zl jesli bedzie trzeba i tak podpinac vag to nie ma sesu sie samemu bawic za 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie nie musiałem kasować błędu z tym że u mnie czujnik był dobry po wymianie zawieszenia zapaliła się kontrolka ABSu następnego dnia ustawiłem czujnik i wszystko wróciło do normy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kasować błędu sterownik absu zapisze sobie go w pamięci ale jeśli po kolejnym uruchomieniu auta abs będzie sprawny to kontrolka zgaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanko jak mam ustawic czujnik zeby bylo ok chodzi mi jak gleboko go wlozyc zeby znow nie bylo szuru buru i po czujniku jest jakas odleglosc czy trzeba samemu zmierzyc jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie wlozylem nowy i nic kontrolga dalej sie swieci przejechalem kawale i nie zgasla, podniosle autko na lewarku i wlaczylem zaplon kontrolka sie swicei zaczolem lekko krecic kolem i slychac pod maska takie pykanie jakby przekazinik szybko sie wlaczal i rozlaczal takie chrubotanie przestaje krecic juz tego nie slychac o co chodzi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 20:00_________________________________________________mozlewe to jest ze bezpiecznik sie spalil i tak sie dzieje ewentualnie jak ustawic ten czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...