Chciałbym zamontować stożek, można prosić o jakieś foty jak to dobrze zrobić?

lukasz_1986

Witajcie, strasznie podoba mi się odgłos upuszczanego powietrza a jako że 1.8t ma układ zamknięty i blow off'ów nie montujemy to chciałbym zamontować dobry filtr stożkowy.

Czy może ktos poratować zdjęciem jak to dobrze zrobić i jak odizolować go od ciepłego powietrza?

sam Bym chciał wiedziec i wstadzic do swojej B5:) bede sledził.. Pozdrowionka

Stożek kiepski pomysł, z tego co kojarzę trzeba go oliwić, a to zabija przepływomierz, ogólnie ile ludzi tyle opinii. Ja miałem grzybka HKS, jeżeli lubisz dźwięk turbo to będziesz zadowolony, choć ostatnio zdemontowałem bo za głośno w środku ( serio to głośne jest, mam hybryde ). Odgrodzony był seryjną blachą, która jest przy obudowie fabrycznego filtra. Tutaj jest troche info i fotki http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326478-fiiltr-powietrza-grzybek-hks-do18t-bfb-za-i-przeciw/

3d39d7393e2fcccd29571ae6dda7701a.jpg

b6/7 to to nie jest ale wygląda to podobnie. tutaj jest stożek aem/fujita za około 300zl nowka ori. nie jest nawilzany i spoko ma opinie. w stanach ludzie latali na nich 50tys mil i był ok. zazwyczaj wyrzucali bo sie zmeczyl po tylu km i wielokrotnym myciu.