Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

Moze bedziesz mial wiecej zasiegu ale tam gdzie mieszkam musze chodzic szukac zasiegu
Ogolnie miasta miasteczka drogi glowne nie ma problemu
W moim przypadku tez moze jest wina telefonu. Albo wina zasiegu ze telefon sie wieszal . Nie lapal zasiegu .Dopiero po restarcie szukal zasiegu
Mam nadzieje ze IOS bedzie mniej awaryjny niz android

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno od wczoraj telefony w magazynie Orange. Doradca powiedział, że dziś najpóźniej w przyszłym tygodniu wyślą telefony do mnie. Ale nie mam oficjalnego potwierdzenia. Czekam cały czas. 

Ja od kilkunastu lat jestem w Orange (wcześniej IDEA) i jestem zadowolony. Jak zrobiłem dym przez ceny i zagroziłem, że całą firmą odejdziemy, to dopieścili, pozmieniali abonamenty i jest cacy. Traktują fajnie i zawsze załatwiają sprawy. Jak wyjdzie z tą X-tką to będę bardzo zadowolony w szczególności, że zarówno kwota za telefon jak i czas oczekiwania będzie w skali światowej niesamowity.

Ale może się okazać, że będę czekać jak wszyscy do połowy grudnia. Na pewno dam znać.

 

EDIT: Cenę potwierdzam. Termin też. Właśnie wszystkie umowy wysłałem i mam potwierdzenie, że iPhone do mnie wyszedł. Będę miał jednego w poniedziałek (srebrny), a drugiego w piątek (szary). 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestes firma i masz kilka uslug w Orange, to wiadomo ze beda Cie trzymac. Pojedyncze osoby z jedna usluga czy nawet dwoma/ trzema maja w d*pie. I na nic sie zda grozenie odejsciem. Sam jestem w tqkiej sytuacji. Mam kilka uslug i w hu** mnie maja :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zobaczyć flaki Xa...
Ifixit już rozebrał.
Naprawę ocenił na 6.
Nie ma tak źle!




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś aplikacji second phone albo podobnej?

Szukam czegoś, żeby mieć drugi numer na swoim ip6.

Możecie coś polecić?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2017 o 12:39, Kosmita napisał:

Podobno od wczoraj telefony w magazynie Orange. Doradca powiedział, że dziś najpóźniej w przyszłym tygodniu wyślą telefony do mnie. Ale nie mam oficjalnego potwierdzenia. Czekam cały czas. 

Ja od kilkunastu lat jestem w Orange (wcześniej IDEA) i jestem zadowolony. Jak zrobiłem dym przez ceny i zagroziłem, że całą firmą odejdziemy, to dopieścili, pozmieniali abonamenty i jest cacy. Traktują fajnie i zawsze załatwiają sprawy. Jak wyjdzie z tą X-tką to będę bardzo zadowolony w szczególności, że zarówno kwota za telefon jak i czas oczekiwania będzie w skali światowej niesamowity.

Ale może się okazać, że będę czekać jak wszyscy do połowy grudnia. Na pewno dam znać.

 

EDIT: Cenę potwierdzam. Termin też. Właśnie wszystkie umowy wysłałem i mam potwierdzenie, że iPhone do mnie wyszedł. Będę miał jednego w poniedziałek (srebrny), a drugiego w piątek (szary). 

Musisz mieć dużo nr`ów w firmie bo jak orientowałem się w tamtym roku jak najkorzystniej wziąć 7`mkę to w żadnej ofercie nie opłacało się go wziąć. Skończyło się zakupem w Euro RTV AGD na FV z której odpadł vat:wink: Jak się X sprawuje? Ja po aktualizacjach ip7 jestem zawiedziony:facepalm: Działa jak mój ex samsung sgs5:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po aktualizacjach ip7 jestem zawiedziony:facepalm: Działa jak mój ex samsung sgs5:kwasny:


Juz nie przesadzaj, ze az tak zle. :P S5 przy tym to sredniowiecze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że najnowszy iOS ma sporo błędów (najśmieszniejszy w kalkulatorze: 1+2+3=24). Poza tym nie działa dobrze icloud i ściąganie biblioteki itd itp. 
Na moim iPhonie 6s bateria szybciej się rozładowywała i telefon bardziej zamulał. Na iphonie X żadnego zamulania, oczywiście jest super pod względem nowych gestów i moim zdaniem po kilku dniach użytkowania Face ID na ogromny plus w porównaniu do Touch ID. To akurat subiektywne zdanie. 

Super sprawa, że np. dostajesz wiadomość i na zablokowanym ekranie pokazuje się tylko od kogo, a jak Ty popatrzysz na ekran wyświetla Ci treść wiadomości. Oczywiście działa tylko na Ciebie. Kilka takich smaczków jest. Ale iOS 11 muszą dopracować - z drugim telefonem mamy ogromny problem z synchronizowania kilkunastu tysięcy zdjęć, które są na icloud (iPhone X widzi tylko 3 tys.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem X-a, moim zdaniem nie jest wart takich pieniędzy. Przez kolejny rok będę używał 8 Plus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2017 o 06:49, muunv napisał:

 


Juz nie przesadzaj, ze az tak zle. :P S5 przy tym to sredniowiecze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Chodzi mi o coś innego. Prawie rok użytkuje ip7 i przed aktualizacja chodził płynnie tak samo jak w dniu w którym go włączyłem. Teraz potrafi się zawiesić na kilka sek i muszę wyłączać otwarty ekran przyciskiem. Tak samo mają samsungi. Nowe chodzą bajkowo ale jak dostaną trochę mb do już się zaczynają problemy. W iOS tego nie było. Jak dla mnie to najważniejsza cecha odróżniająca go od samsunga i za to byłem skłonny zapłacić więcej. Co do samego systemu i możliwości to nie oszukujmy się ale ios oferuje znacznie mniej. Brakuje mi trochę z samsunga chociażby inteligentnego słownika który podpowiadał całe słowa najczęsciej używane w zdaniach po sobie. Coż cena X-a trochę przeraża więc nie wiem czy następny nie będzie znowu samsung;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Krumak napisał:

Ja odpuściłem X-a, moim zdaniem nie jest wart takich pieniędzy. Przez kolejny rok będę używał 8 Plus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widzisz plus jak dla mnie odpada pod względem rozmiaru. Dla mnie idealny rozmiar telefonu to 5s. Jak miałem się przesiąść na 6s to długo się przyzwyczajałem. Jak były oficjalne zdjęcia X-a to najpierw się zajarałem, że bede go mieć, a jak zobaczyłem przekątną ekranu to powiedziałem, że straszna lipa i że go nie biorę za żadne skarby... póki nie sprawdziłem wymiarów i okazuje się, że wymirowo jest jak 6s czy 8 (naprawdę delikatnie większy), a nie jak myślałem jak 8plus. 

Dlatego X to super wybór ale za 256gb trochę grosza poszło i do środków trwałych muszę wrzucić :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :-) mam takie pytanie, otóż w moim 5s można odbierać mms tylko przy włączonym pakiecie internetowym... to normalne w iPhone czy czegoś nie wiem? Nawet wifi nie pomaga i zdjęciach nie dochodzą w SMS, tylko pakiet hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tak jest w IP, ale w każdym telefonie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tam ma jakiś limit ale przecież tak naprawdę ściąganie/słuchanie muzyki lub oglądanie filmików zabija transfer. W tle  to znikome ilości są używane. A jak wyłączasz całkiem to w sumie bez sensu taki telefon. 

No nic to moje subiektywne zdanie. Ja mam i wi-fi i 4g i bluetooth zawsze włączone. Dzięki temu mam wygodę i nie musze grzebać co 5 sek w ustawieniach aby coś mi działało..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sprawdzony kalkulator spalania ON na ios? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, muunv napisał:

Ma ktoś sprawdzony kalkulator spalania ON na ios? :mysli:

Ja właśnie zaczynam używać aplikacji: MojeAuto.

Nie wiem co będzie warta. Spróbować zawsze można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...