Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iOS - wszystko na temat Jabłka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wpisuję keyborad swype i pokazuje mi się Swiftkey. :/

hm...
Coś namieszali. Bo też nie widzę. Mam od dobrych kilku lat, dawno nie zaglądałem. 6e8705be94a5e21d0d035981b0e8b03a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Póki co to udało mi się ściągnąć Gboard, jest na klawiaturze kropka ale po dłuższym przytrzymaniu jest i przecinek, ale jak byś mógł to pomóż mi z tym Swype :P

Opublikowano

Jest do ściągnięcia ale jest płatna.

Opublikowano

Zobaczymy jak działa.
Póki co pisze się fajne, d7fef0108245cea1b4a5590f366d7b78.jpgjest i przecinek i spacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, da się ustawić aby było widać powiadomienia SMS lub powiadomienie połączenia przed odblokowaniem telefonu? Chodzi mi o to, że naciskam przycisk od góry, włącza mi się samo podświetlenie i żeby w tym momencie było widać powiadomienia.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ustawienia-powiadomienia-wiadomoaci i tam sobie ustawiasz,inne powiadomienia tak samo

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panie/Panowie, którzy mają X-a - jak wrażenia po kilku tygodniach/miesiącach użytkowania? Po prawie 3 latach chcę się przesiąść z IP6 i zastanawiam się, czy warto dać ~3200PLN (bez VAT). Czy taki drobiazg jak notch z czasem nie zaczyna irytować? Jak z baterią?

Dajcie znać...

Edytowane przez M@rcus

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ustawić w iPhone żeby zdjęcia zapisywały się na pamięci telefonu zamiast na backup?? 

Opublikowano
4 godziny temu, k232 napisał:

Jak ustawić w iPhone żeby zdjęcia zapisywały się na pamięci telefonu zamiast na backup?? 

A nie masz przypadkiem tego zaznaczonego? 

8DDDF14D-CB81-4FBB-97A1-40E726FB2726.jpeg

Opublikowano

Pomogłeś, dzięki ?

Opublikowano
4 godziny temu, k232 napisał:

Pomogłeś, dzięki ?

:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany, po jakimś czasie wiadomości e-mail znikają ze skrzynki odbiorczej i gdzie one później są ? Każdy inny folder mam pusty a chcę znaleźć na telefonie różne wiadomości. Proszę o pomoc.

Opublikowano

jakiego masz iOSa? W obecnym chodzisz w ustawienia->hasła i konta->wybierasz interesujące cię konto i tam ponownie wchodzisz w ustawienia jego->zaawansowane i tam masz pozycje przenoś usuwane wiadomości do i gdzie je przenosi. Niżej jest Usunięte wiadomości i ustalony czas po jakim ma automatycznie usuwać.

Jeśli masz konto skonfigurowane po IMAP to usuwa również z serwera, jeśli pop3 to usuwa wyłącznie w telefonie a na serwerze wiadomości pozostają.

Opublikowano

Przyszło mi powiadomienie żeby zrobić aktualizację do IOS 12 ale ponoć po tej aktualizacji zmula telefon , czy ktoś to może potwierdzić ?

Opublikowano
  • Autor

No ja potwierdzam na ipku 7. 

Opublikowano
7 godzin temu, DonDżonson napisał:

jakiego masz iOSa? W obecnym chodzisz w ustawienia->hasła i konta->wybierasz interesujące cię konto i tam ponownie wchodzisz w ustawienia jego->zaawansowane i tam masz pozycje przenoś usuwane wiadomości do i gdzie je przenosi. Niżej jest Usunięte wiadomości i ustalony czas po jakim ma automatycznie usuwać.

Jeśli masz konto skonfigurowane po IMAP to usuwa również z serwera, jeśli pop3 to usuwa wyłącznie w telefonie a na serwerze wiadomości pozostają.

Ale mi nie chodzi o wiadomości usunięte tylko o te które odczytam bez kasowania a one po jakimś czasie znikają po prostu i nie widać ich w skrzynce odbiorczej.

Opublikowano
1 minutę temu, muunv napisał:

No ja potwierdzam na ipku 7. 

Czyli odpuszczam sobie tą aktualizację?

Opublikowano
5 minut temu, k232 napisał:

Ale mi nie chodzi o wiadomości usunięte tylko o te które odczytam bez kasowania a one po jakimś czasie znikają po prostu i nie widać ich w skrzynce odbiorczej.

Ale tam właśnie masz opcje po jakim czasie same będą sie usuwały że skrzynki odbiorczej.

Co do szybkości iOS12 to w iP6s w porównaniu z iOS 11 coś tam, który strasznie mi przycinał, wyłączał aplikacje w trakcie używania, to po aktualizacji mam wrażenie że jest dużo lepiej, więc ja raczej jestem zadowolony.

Opublikowano

Już działa okej, widzę wszystkie wiadomości e mail .

To ja na razie nie robię aktualizacji no u mnie działa dobrze ?

Edytowane przez k232

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.