Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

ale dziady.... a są jakieś sprawdzone kable 2m ? 



A probowales odwracac kabel? :D Moj Chinol, ktory mam w samochodzie, dziala tylko na jednej stronie :facepalm::D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co do kabla. Dostałem właśnie z Ali 2 metrowy kabel super wykonany który ładuje mojego iPada 2 mini bez problemu.
http://s.aliexpress.com/RbIrIVjy. Ps. Są jakieś sposoby na posiadanie płatnej apki jak np w androdzie ? Mam jedna apke ale kosztuje ponad 100 zł...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

Moja siora.. przymierza się do kupna nowego iPhone 5S, lub SE.

Gdzie kupimy w najlepszej cenie z pewnego źródła ???

Po dużych marketach (MediaExpert, x-kom, Komputronik) 5S to wydatek rzędu 1350zł

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem? Uzytkowalem ostatnio 3 tygodnie SE. Wczesniej mialem kilka 5S. I mam jeden wniosek. Nie warto dokladac do SE. To jest jeden shit.

A odpowiadajac na pytanie, to sprawdz na ceneo. ;)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 5s a SE jest kolosalna różnica. Na Twoim miejscu, cabanmat, poszukałbym SE. Chociażby ze względu na wsparcie w przyszłości (SE będzie wspierany zdecydowanie dłużej), już o różnicach w wydajności nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanko , mojej córce spadł tablet na andku i matryca powoli się kończy ... czy iPad / iPad Mini 1 gen bedzie wystarczający TYLKO do płynnego przeglądania YT ? Nic więcej na nim nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPad mini 1 nie działa za płynnie.

mam porównanie i iPadem a1460, 

oba wychodziły w 2012 roku i porównując pędkość działania ten mały może kiedyś wylecieć przez okno :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2017 o 09:54, muunv napisał:

Wiesz co Ci powiem? Uzytkowalem ostatnio 3 tygodnie SE. Wczesniej mialem kilka 5S. I mam jeden wniosek. Nie warto dokladac do SE. To jest jeden shit.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 

Trochę odkopuje, ale na dzień dzisiejszy moim zdaniem nie warto brać 5s - zaczyna już brakować mu mocy (na iOS11 może być jeszcze gorzej). Natomiast SE chodzi jak przecinak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki program do słuchania muzyki w tle? Masakra, niby taka prosta sprawa a nic konkretnego nie ma. Jeszcze niedawno dzial trik z włączaniem youtube wychodzeniem do pulpitu, wysuwaniem z dołu ekranu menu przesuwaniem w lewo, włączaniem play, teraz po włączeniu play nic...

Mam SoundCloud, ale muzyka tam żadna, jakieś covery itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do glowy przychodzi tylko openfm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce swojej muzy, chce coś jak na youtubie, ale żeby włączyć i leci, mimo, ze wyjdę z programu o muzyczka leci w tle. Chodzi o to, żeby coś jeszcze na tel robić, spotify coś tam próbowałem, nie wiem pewnie jak nic nie znajdę to wypróbuje premium i zobaczę, openfm to chyba niee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuneIn radio. Wybierz co Ci się podoba.

Ja ostatnio słucham cały czas RMF Max.

Powiem szczerze, że w zupełności zaspokaja mój gust muzyczny

Na pierwszym planie nawigacja. Jakakolwiek.

Po wyjściu z rozmowy tlf, czy po ponownym połączeniu BT, ZAWSZE startuje.

Podoba mi się to.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce radia, chce coś jak youtube z tym ze teledyski mi niepotrzebne, kwestia samej muzyki ORYGINALNEJ nie covery, muza leci sobie jaka wybiorę a ja mogę coś innego włączać w tel. Po prostu.

tak jak pisałem szło to z youtube, natomiast od kilku tygodni już po wyjściu yt oraz wciśnięciu play muzyka nie odpala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pamiętam to zawsze po "zrzuceniu" aplikacji Youtube, musyka przestawała grać.

Twoim lekarstwem będzie chyba jedynie Spotify lub też Tidal (działaja na tej samej zasadzie) skoro nie chcesz radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...