Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iOS - wszystko na temat Jabłka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekran jest 25% jaśniejszy, ale ja nie widzę tej różnicy. Natomiast zauważalna jest obsługa DCI-P3 i to zdecydowanie większa zmiana niż jasność.

Opublikowano

Co masz na myśli, pisząc że ekran mocniejszy?

bardziej wytrzymały :decayed: w 6tce wymieniałem 2 razy :/

Opublikowano
  • Autor
i

Hahahaha :D

Ogladalem testy na wodoszczelnosc. Niby przechodzi je ale ciekawe czy bedzie mozna zabrav go na basen, bez obawy o uszkodzenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie w jaki sposób skonfigurować skrzynkę pocztową w 6S plus tak aby cała korespondencja po odczytaniu na telefonie pozostawała na źródłowym serwerze pocztowym? Teraz gdy na telefonie usunę jakąś wiadomość to zostaje ona też usunięta z serwera.

Opublikowano
  • Autor

Mial ktos juz problem w 6 z przesunieta kamera przednia? Chodzi o to, ze przesuwa sie kamerka i powstaje polksiezyc z martrycy. Oddawal ktos to na gwarancje, uznaja? Mi sie przesunela i nie wiem czy oddawac :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie jaką polecicie aplikację do odtwarzania muzyki?? Na androidzie używałem PowerAMP, który niby w AppStore również występuje, ale po zakupie okazuje się, że jest to wyłącznie odtwarzacz filmów.

Opublikowano

Poweramp Music Player Pro autorstwa Gabriel Ramos

https://appsto.re/pl/hAw9eb.i

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A fabryczna nie daje rady?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Poweramp Music Player Pro autorstwa Gabriel Ramos

https://appsto.re/pl/hAw9eb.i

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zakupiłem tą aplikację, ale po zainstalowaniu można było odtwarzać tylko filmy

Opublikowano

Panowie w jaki sposób skonfigurować skrzynkę pocztową w 6S plus tak aby cała korespondencja po odczytaniu na telefonie pozostawała na źródłowym serwerze pocztowym? Teraz gdy na telefonie usunę jakąś wiadomość to zostaje ona też usunięta z serwera.

Musisz ustawić na serwerze, żeby nie usuwał wiadomości.

Opublikowano

Panowie w jaki sposób skonfigurować skrzynkę pocztową w 6S plus tak aby cała korespondencja po odczytaniu na telefonie pozostawała na źródłowym serwerze pocztowym? Teraz gdy na telefonie usunę jakąś wiadomość to zostaje ona też usunięta z serwera.

Musisz ustawić na serwerze, żeby nie usuwał wiadomości.

No nie za bardzo. Już ogarnąłem temat, skrzynka musi byś skonfigurowana jako pop3, a nie imap

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie w jaki sposób skonfigurować skrzynkę pocztową w 6S plus tak aby cała korespondencja po odczytaniu na telefonie pozostawała na źródłowym serwerze pocztowym? Teraz gdy na telefonie usunę jakąś wiadomość to zostaje ona też usunięta z serwera.

Musisz ustawić na serwerze, żeby nie usuwał wiadomości.

No nie za bardzo. Już ogarnąłem temat, skrzynka musi byś skonfigurowana jako pop3, a nie imap

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie każdą możesz tak konfigurować. wszystko zależy od ustawień na serwerze. ja mam dwie służbowe skrzynki i jedną mogę a drugą nie. w outlooku też jest opcja "pozostaw wiadomości na serwerze".

Opublikowano

Panowie w jaki sposób mogę przenieść muzykę do Iphone'a tak aby zachować oryginalne katalogi z muzyką??

Opublikowano

Da rade uruchomić mapy googla i yanosika jednocześnie? Jak to zrobić bo świeżak jestem.

Opublikowano

Yanosik działa w tle?

Ustawienia / ogólne/ praca w tle?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzięki już ustawiłem jak napisałeś. A nie ma opcji włączenia tej łezki jak to jest na andku?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie ma. Musisz po prostu słuchać komunikatów z jednej lub drugiej aplikacji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hej, kolejne pytanie, jak sobie jak sobie radzicie z limitem danych w sieci kom na aplikacje w AppStore, bodajże jest to 100mb. Rzeczywiście tylko przez wifi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja mam tylko wifi, nawet aktualizacje tylko po wifi..

Szkoda transferu...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.