Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)


d3jv

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiety pakietami, a konfigurator swoje. Wczoraj oglądałem eSkę ze szmerami bajerami we wnętrzu, a sufit miała jasny bo właściciel taki sobie zamówił. Pytanie tylko jaki wpływ na kody wyposażenia we wlepce mają te indywidualne konfiguracje.

To sie zgadza, podpytałem kolegę z ASO i można sobie brać co się podoba, niby S-line a jeden bierze zwykła kiere, drugi nie, czy własnie sufity i cała reszta, także ten tego :decayed: tak czy inaczej Dawid ma całkiem niezle wyposażoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kanapą masz wlepę z kodami wyposażenia i je trzeba rozkodować.

Chodzi Ci o tą wlepkę z kodem lakieru, numerem vin itd? Bo mam też coś takiego w książce serwisowej..

Tak o tą chodzi

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno złapać ostrość i kolor na wszystkich elementach, ale coś tam ustrzeliłem.. Na pierwszym zdjęciu widać super, na ostatnim wyszła trochę lipa bo czerwony gryzie się z białym :P

3XLcP3C.jpg3K4di7v.jpgRx311UU.jpgssCp7iP.jpgxBkVGzC.jpg5l7s6Qh.jpg

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko skóry

Jej brak to akurat zaleta :grin:

IREC9LM.jpg

Temat trochę zarósł... A auto dostało oświetlenie ledowe tablicy rejestracyjnej... tym razem nie powoduje błędu i świeci tak jak widać na zdjęciu, czyli bardzo fajnie :grin: Poza tym nowa cewka zapłonowa - stara skończyła swój żywot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś się w ASO czy łapiesz się na bezpłatną akcję serwisową dot. wymiany wszystkich cewek?

Bo może niepotrzebnie wydałeś na nią z własnej kieszeni... i to na zamiennik, jak mniemam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś się w ASO czy łapiesz się na bezpłatną akcję serwisową dot. wymiany wszystkich cewek?

Bo może niepotrzebnie wydałeś na nią z własnej kieszeni... i to na zamiennik, jak mniemam :wink:

Huuuh, teraz mnie zamurowałeś.. Na szczęście wymieniłem tylko jedną cewkę. Mam po prostu zadzwonić do ASO i zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

Jeśli sprawdzą po VIN-ie, że nikt wcześniej ich nie wymieniał to umówią się z Tobą na sprawdzenie czy posiadasz cewki kwalifikujące się na wymianę i je w razie czego podmienią na nóweczki :)

Przed tą wymianą warto zainwestować w nowe świeczki, bo wyeksploatowane mogą ciągnąć więcej prądu (=obciążają bardziej cewkę).

W ASO jak się dogadasz to mogą to zrobić przy okazji :)

A tę co kupiłeś będziesz miał na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09/03/2016

Wizytownik w chromie

JVpvQ2n.jpg


//edit - 21/10/2016

Szybki virtual tuning! rotory + ciemne szybki, chyba by siadło? :D

Wm25KDI.jpgldf09Nn.jpg

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę odkręcę i przeczyszczę, jak mi się spodoba to nie będę zakładał z powrotem :P Na zimę zostają, przydadzą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkladaj nizszy zawias, pomysl nad wywaleniem chlapaczy bo wedlug mnie nie pasuja do tego auta... :P A szyby moze nie na 100% przyciemnic ale dadza do wygladu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej wspomniałem - chlapaki na okres zimowy zostają, jak będzie później to zobaczymy. Jeśli chodzi o koło, to na razie tylko przemyślenia i wizualizacja jak by siadło na aucie... Pewnie wpadnie coś budżetowego, bo jak przeglądam ceny rotorów to kosmos! ;p

Dwa miesiące temu była przymiarka świetnego koła z b8'mki.. wszystko cacy, stan idealny i cena też okazyjna, ale jak założyliśmy na auto to okazało się, że wystaje parę mm poza obrys nadkola.. gdyby to tego doszła opona to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej wspomniałem - chlapaki na okres zimowy zostają, jak będzie później to zobaczymy. Jeśli chodzi o koło, to na razie tylko przemyślenia i wizualizacja jak by siadło na aucie... Pewnie wpadnie coś budżetowego, bo jak przeglądam ceny rotorów to kosmos! ;p

Dwa miesiące temu była przymiarka świetnego koła z b8'mki.. wszystko cacy, stan idealny i cena też okazyjna, ale jak założyliśmy na auto to okazało się, że wystaje parę mm poza obrys nadkola.. gdyby to tego doszła opona to...

To jakie mialy parametry te kola z b8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8x18, ET25-27 z tego co pamiętam... gdyby się uprzeć, to może by i przeszło bo wystawało raptem 1.5-2mm na przodzie.

Czy to na pewno było z b8mki ręki sobie uciąć nie dam.. tak twierdziła osoba, która je sprzedawała.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wina tylko i wyłącznie zawiasu, bo jak porównałem sobie te paramertry czyli 18x8j et25 z moimi czyli 19x9j et 33 to i tak Moja felga wystaje bardziej o 5mm na zewnątrz, a mi przy -45mm ta Moja felga około 1mm wystaje poza obrys także jak auto by poszło w dól to nie ma opcji żeby ta felga która mierzyłeś wystawała a na felgę założył byś opone 225 albo 215 i by grało, nic by opona nie zmieniła no chyba żebyś wrzucuił 235 albo 245 , gdzie 245 trze już nawet przy seryjnym zawiasie jak na maksa koła skręcisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...