Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła drogowe


Hexord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Swoją przygodę z Audi A4 B8 rozpocząłem stosunkowo niedawno jakieś 2 miesiące temu, niedawno moja narzeczona odkryła, że nie można włączyć świateł drogowych ( długich) na stałe, działają tylko jeśli trzyma się manetkę. Próbowałem znaleźć jakieś informacje na ten temat w necie, ale pełno sprzecznych i niezgodnych z prawdą informacji.

Wiecie może jak to ustawić/przełączyć by była możliwość włączenia na stałe tych świateł?

Audi A4 B8 2009r 2.0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Swoją przygodę z Audi A4 B8 rozpocząłem stosunkowo niedawno jakieś 2 miesiące temu, niedawno moja narzeczona odkryła, że nie można włączyć świateł drogowych ( długich) na stałe, działają tylko jeśli trzyma się manetkę. Próbowałem znaleźć jakieś informacje na ten temat w necie, ale pełno sprzecznych i niezgodnych z prawdą informacji.

Wiecie może jak to ustawić/przełączyć by była możliwość włączenia na stałe tych świateł?

Audi A4 B8 2009r 2.0 TDI

Manetka do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno były dokładne bixy z lodami było na forum ale nie pamiętam gdzie albo złe kodowanie lub trzeba jeszcze jeden kabel do lamp puścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem jest z manetką? Jak wezmę ją do przodu to od razu wraca do zerowej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie.

Manetka tak działa i jest tak już od kilku lat w każdym aucie grupy VAG.

Ona daje tylko sygnał do sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...