Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urwana swieca :/


adamuk77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nigdy nie musialem pisac na forum zawsze znalazlem to co chcialem, ale tym razem nie znalazlem zadnego tematu. W moim Audi S4 3.0 z silnikiem ASN urwali swiece, rece opadaja :/ . Czy ktos moze sie spotkal juz z takim problem oraz jak mozna sobie z tym poradzic ????

Zostala w silniku cala tulejka bez porcelany srodkowy cylinder po prawej stronie patrzac od przodu samochodu.

Prosze bardzo o pomoc wszelkie sugestie mile widziane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a czemu Ty sie o to martwisz ? Urwali to niech oni to naprawiaja, wiem ze sa ludzie ktorzy sie tym zajmuja i biora pare stowek za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ten pomysl zda egzamin jak babcie kocham stawiam dobry trunek. :) dam znac w piatek bo jutro braki czasowe


Hmm a czemu Ty sie o to martwisz ? Urwali to niech oni to naprawiaja, wiem ze sa ludzie ktorzy sie tym zajmuja i biora pare stowek za to

warsztat umyl rece :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdupcyło sie w warsztacie i oni ja urwali to powinien naprawic warsztat a nie ze rece umywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem to samo, poradziłem sobie w ten sposób, że dopasowałem odpowiedni śrubokręt tak by po nabiciu go w środek gwintu zerwanej świeci w silniku nie ślizgał się i powoli wykręcałem ten zerwany gwint z grotem :). Filmik dobrze to objaśnia i pokazuje o co chodzi, powinno pójść ostrożnie. Byle nie zahaczyć o grot bo szybko go ukręcisz i wpadnie do cylindra.

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoi mechanicy widzę tak samo bezkarni jak urzędasy ze skarbówki... :kox:


No chyba, że zlecenie było przyjęte na papę i rozliczasz się z nimi po cenie netto... znaczy bezfakturowo :P

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...