Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kozak to byś był jak by ten telefon na leżąco nie wchodził :decayed:

kupił sobie te tjuningowe ściski do sprężyn z allegro????

:polew:

Opublikowano

WTF ??? :blink:

ba927ad453b491bcm.jpg

Opublikowano

kozak to byś był jak by ten telefon na leżąco nie wchodził :decayed:

kupił sobie te tjuningowe ściski do sprężyn z allegro????

:polew:

ty no za dwie dychy opuszczenie jeszcze o 3cm to mi tylko tjuningowe ściski przychodzą do głowy [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 13:04_________________________________________________

WTF ??? :blink:

ba927ad453b491bcm.jpg

Krycha ja widze w jakim stopniu to leży tylko pytam jaki związek z taka glebą ma 20pln :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:polew: rządzisz

a może wrzuć trochę gratów do środka albo ze 2 worki z cementem :mysli:

Opublikowano

2 worki z cementem :mysli:

wyjdzie ponad dwie dychy :decayed:

Opublikowano

:polew: rządzisz

a może wrzuć trochę gratów do środka albo ze 2 worki z cementem :mysli:

Niestety, ale takich praktyk nie uskuteczniam i nie potrzebuje, Tobie może się przyda?

Moskal, Plast se wkońcu klucz kupił i miał czym nakrętki przekręcić od gwintu :)

Opublikowano

Moskal, Plast se wkońcu klucz kupił i miał czym nakrętki przekręcić od gwintu :)

aaaa , no i wszystko jasne :good:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze mi zostało około 4,5 cm gwintu na amorach z przodu w poniedziałek kręce jeszcze troszke niżej :decayed: ale musze bardziej podklepac ranty błotnikow i przyciąc nadkola bo na skręcie troszke przyciera :wink4:

Opublikowano

:polew: rządzisz

a może wrzuć trochę gratów do środka albo ze 2 worki z cementem :mysli:

Niestety, ale takich praktyk nie uskuteczniam i nie potrzebuje, Tobie może się przyda?

Moskal, Plast se wkońcu klucz kupił i miał czym nakrętki przekręcić od gwintu :)

zluzuj bo żartujemy

mi się przyda w końcu bym podmurował podjazd do garażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

BTW Krycha masz może olejek do stożka i jaki kupiłeś??

Opublikowano

Aktualnie nie mam, ale gdybyś coś zamawiał daj znać to zamówimy razem. Karol też coś wspominał, że trzeba by nasączyć jego ITG.

Opublikowano
  • Autor

WTF ??? :blink:

ba927ad453b491bcm.jpg

:shocked:

Opublikowano

jeszcze mi zostało około 4,5 cm gwintu na amorach z przodu w poniedziałek kręce jeszcze troszke niżej :decayed: ale musze bardziej podklepac ranty błotnikow i przyciąc nadkola bo na skręcie troszke przyciera :wink4:

no teraz ładnie jest :naughty:, ja też muszę podklepać błotniki, bo mi już nie raz na skręcie blachę podgieło :kox:

Opublikowano
ja też muszę podklepać błotniki, bo mi już nie raz na skręcie blachę podgieło

tak to jest jak sie ma za male ET w felgach :tongue4:

Opublikowano
ja też muszę podklepać błotniki, bo mi już nie raz na skręcie blachę podgieło

tak to jest jak sie ma za male ET w felgach :tongue4:

nie no Et jest 35 :gwizdanie: :evil:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja tam gumowym młotkiem podgiołem ranty i jest gicior :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 18:34_________________________________________________Dawno mnie nie było a od tamtego czasu do auta wleciała kiera z przedliftowej S-ki i Filtr stożkowy ITG Dodatkowo auto śmigana małym dopingu :decayed: Boost skoczył do 0.9bara ale o tym w krótce :naughty:

5fc56634a779899bmed.jpg 9e3dc49a61071635med.jpg

Opublikowano

ładna,ładna :good:

Opublikowano
  • Autor
ładna,ładna :good:

Dziękować dziękować :wink4:

Zrobiłem autu generalne sprzątanie (plakowanie, woskowanie, odkurzanie) i korzystaiąć z tej że okazji zapodaje nowe zdjęcia :tongue4:

c6b7aa3bd0500729med.jpg 4b5bbb03da283dfemed.jpg 84a21156de4211f0med.jpg c79c1a6c6fe5a857med.jpg

Opublikowano

ten samochod jest moim idealem :kox: poluje na taka z takim silniczkiem i kolorkiem :wink4: felgi tez tylko takie innych nie chce :good: zderzaki jeszcze od S4 i juz jest max :kox:

Opublikowano

Zazdroszczę dróg w świętokrzyskim, skoro Ty, Krycha czy Nosb możecie latać na takiej glebie :kox:

Generalnie fura kox :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.