Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

    Witam
    Oto moje wozidło. Przedliftowy kondom
    Rok produkcji 1996
    Pod machą 1.8T AEB
    Wyposażenie bez rewelki ale wychodze z założenia że wszystko waży :polew:
    Zakupiona w listopadzie 2008
    Im dłużej jest ze mną tym więcej na nią wydaje no ale takie życie :tongue4:
    Aktualnie wykonane modyfikacje:
    • lusterka w kolor
    • licznik z pełnym FIS
    • podłokietnik (z Paska FL)
    • tył lampy II lift
    • czrne kierunki boczne
    • ori soczewy +xenon Hella z S4
    • poliftowy gryl + drugi w czerni
    • wskazniki ciśnienia AG seria smoke
    • 18"
    • gwint supersport
    • cheble 312mm
    • Filtr stożkowy ITG
    • S4 kiera
    • wirus (jeszcze nie chamowany ale boost 0.9wskazuje)
    • DP
    • Kubełkowe stołki
    • TIP
    • pakiet oświetlenia tył

    • FMIC

    75045d08e4226a46.jpg

    Zaraz po kupnie grudzień 2008

    19dceabc6569e410med.jpg[/url]

    782239f50e0be4femed.jpg

    3e4f0b1bd0477eeemed.jpg

    8c70a66c7cb5582dmed.jpg

    Po tym długo nic aż wkońcu nastąpiły jakieś tam mody :decayed:

    Pełen fis + maneta

    43d44d792ab4e802med.jpg

    b8bb29bddf1b4591med.jpg

    Trójramnienna Kierownica z S4

    9e3dc49a61071635gen.jpg

    2 lift lampy

    9772384fc957601bmed.jpg

    Podłokietnik z Pasiaka FL

    0b02ed4d8227d46bmed.jpg

    4a9976f37c7cd147med.jpg

    Przednie Reflektory z przedlftowej eSy i oczywiście xenon 4300K

    c515cbe84e1c20b6med.jpg

    b4ec99685371146amed.jpg

    Wskazniki ciśnienia AG seria smoke

    db3b2167c1e2a777gen.jpg

    4512c7bed76785c4gen.jpg

    Hebel 312mm

    c3a769e373814006gen.jpg

    Felgi z A8 18" ranty były troche porysowane więc szpachla szpachla szpachla :decayed:

    4fd91904d0d42cecgen.jpg

    c67cf710ed696394gen.jpg

    Gwint super Sport

    d752a6190b6779bagen.jpg

    619e88b3dbcfc248gen.jpg

    początkowo jeździlem na ustawieniach oprzedniego właściciela

    60e029a710fe6ec0med.jpg

    c01368ba1795aaf7gen.jpg

    986e7eefd2333176gen.jpg

    Potem troche zmądrzałem i finałowo jest tak :decayed:

    7325355f87d11491gen.jpg

    99b3bf1f05ccfbfegen.jpg

    d045fb04654f320fgen.jpg

    Pod machą bez większych zmian puki co tylko stożek ITG, Downpipe, FMIC, i alu DV

    5fc56634a779899bgen.jpg

    990d1a6bcba27b86gen.jpg

    b55174ed7b68cc22gen.jpg

    5da964245ccfffdbgen.jpg

    7be226d775cd53d8gen.jpg

    6780ccb9404050d0gen.jpg

    4e4d0d0e7025daacgen.jpg

    ffea03ae9ec231d3gen.jpg

    Z wartych uwagi modów to tyle, reszyt nie ma sensu wypisywac bo śmiech :decayed: ZapRAszam do konwersacji na temat auta i nie tylko wzystko przyjme na klate :naughty:

    Aktualnie to wygląda tak:

    c6b7aa3bd0500729gen.jpg

    4b5bbb03da283dfegen.jpg

    84a21156de4211f0gen.jpg

    c79c1a6c6fe5a857gen.jpg

    9b08b800c2a09336gen.jpg

    [imghttp://images41.fotosik.pl/767/6afb911b91626d2cgen.jpg[/img]

    9d61703bf25fb872gen.jpg

    d7c2dca8aec9c0e7gen.jpg

    32056c530a1aaa36gen.jpg

    bbc0d5459d2db7cagen.jpg

    2d7073c422613751gen.jpg

    75045d08e4226a46gen.jpg

    3598e76ab1f5f024.jpg

    1ce9903e0968885f.jpg

    ae0b991263c17d23.jpg

    65662140fc2024ae.jpg

    Dzięki pozdrawiam!!![/lis

Opublikowano

plastuch jak wyglada grill sline..? :)

Moze takie glupie pytanie, ale nie wiem.. :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

jeżeli nic nie pomieszałem w poprzednim poście to gril s-line wygląda tak:

Opublikowano

fajna, wrzuć foty środka :good:

Opublikowano

jeżeli nic nie pomieszałem w poprzednim poście to gril s-line wygląda tak:

496316939_1

pomieszałes

to jest grill od s4

nie ma grillów s-line do b5, no chyba ze ktos sobie sam zrobi cały w chromie :naughty:

Opublikowano

Laczek 17' ściema szybek i kierunki na białe :naughty:

Autko fajne ale jak ją jeszcze dopieścisz to będzie duzoooooooooo lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

no i kolega wyjaśnił całą sprawę :wink4:

Ale wydaje mi się że widziałem kiedyś na allegro cały chromowany gril :mysli:

do b5-ątki oczywiście no ale to może była jakaś tam podróba :blink:

Opublikowano

Ja taki mały OT zrobię : ten wyświetlacz z temperaturą to w każdym audi a4 B5 powinien być ? Bo ja nie mam takiego bajerku :mysli:

Poza tym Audiczka fajniutka i plany zacne :)

Opublikowano
  • Autor
ten wyświetlacz z temperaturą to w każdym audi a4 B5 powinien być ? Bo ja nie mam takiego bajerku mysli

Mój Staruszek też ma b5-ątke i tego termoetru nie posiada. Początkowo myślałem że ma popalone diody od podświetlania albo jakieś bezpieczniki, no ale okazało się że wszystko z instalacją jest OK.

Więc raczej nie wszystkie mają ten bajerek :wink4:

Opublikowano

jeżeli nic nie pomieszałem w poprzednim poście to gril s-line wygląda tak:

496316939_1

Tylko nie gadaj , że dałeś za to 400 zł ? :gwizdanie:

Opublikowano
ten wyświetlacz z temperaturą to w każdym audi a4 B5 powinien być ? Bo ja nie mam takiego bajerku mysli

Mój Staruszek też ma b5-ątke i tego termoetru nie posiada. Poczontkowo myślałem że ma popalone diody od podświetlania albo jakieś bezpieczniki, no ale okazało się że wszystko z instalacją jest OK.

Więc raczej nie wszystkie mają ten bajerek :wink4:

Niestety nie wszystkie. Miejsca w liczniku są dwa - górne na wyświetlanie biegów przy automacie, dolne na temperaturę. Jeśli go nie ma - jest zwykła laminowana zaślepka...

Opublikowano
  • Autor
jeżeli nic nie pomieszałem w poprzednim poście to gril s-line wygląda tak:

Tylko nie gadaj , że dałeś za to 400 zł ? gwizdanie

Nie co Ty taki bajer to dopiero mam w planach :cool1:

ale jeszcze nic niewiadomo :tongue4:

Opublikowano

Czy mi się wydaje czy przednia połowa samochodu ma inny kolor?

Ja taki grYYL za 100 wyrwałem :)

Opublikowano
  • Autor
Czy mi się wydaje czy przednia połowa samochodu ma inny kolor?

raczej złudzenie optyczne stał ukosem do żywopłotu i może dlatego taki efekt powstał :)

Ja taki grYYL za 100 wyrwałem

O super cena! masz może dojście do takich akcesoriów?? :naughty:

Nawet za 3stówki bym taki przelatany w dobrym stanie łyknoł :tongue4:

Opublikowano
Czy mi się wydaje czy przednia połowa samochodu ma inny kolor?

raczej złudzenie optyczne stał ukosem do żywopłotu i może dlatego taki efekt powstał :)

Ja taki grYYL za 100 wyrwałem

O super cena! masz może dojście do takich akcesoriów?? :naughty:

Nawet za 3stówki bym taki przelatany w dobrym stanie łyknoł :tongue4:

za 450 w aso dostaniesz

takie akcesoria podrozały ostatnio i to znacznie

powiedzieli mi rok temu kosztował 250zł

Opublikowano

Mała sugestia z mojej strony odnosnie planów a konkretnie kierownicy s-line..., z kierą jest podobnie jak z grillem..., nie ma s-line tylko od S4 :good:

Opublikowano

trafiłem jeden jedyny, kumpel miał na strychu bo ma S4 ;) mój jest rodem z USA heheeh

Opublikowano

Ja bym się postarał najpierw o jakąś dobrą glebę bo trochę wysoko stoi :naughty:

Opublikowano
Czy mi się wydaje czy przednia połowa samochodu ma inny kolor?

raczej złudzenie optyczne stał ukosem do żywopłotu i może dlatego taki efekt powstał :)

Ja taki grYYL za 100 wyrwałem

O super cena! masz może dojście do takich akcesoriów?? :naughty:

Nawet za 3stówki bym taki przelatany w dobrym stanie łyknoł :tongue4:

za 450 w aso dostaniesz

takie akcesoria podrozały ostatnio i to znacznie

powiedzieli mi rok temu kosztował 250zł

560zl kolego.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Procek24

Ja bym się postarał najpierw o jakąś dobrą glebę bo trochę wysoko stoi naughty

słuszne spostrzeżenie!! Będe musiał poszukać na forum jakiś wskazówek :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.