Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dystans na tył do ośki


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,
orientuję się ktoś gdzie można kupić dystanse pasujące na tył do a4 b5 FWD żeby dochodziły do piasty ? potrzebuję ok 10-15mm na stronę a słyszałem, że są problemy w fwd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dystom.pl Napisz do nich na fejsie i nie bedzie zadnych watpliwosci. Bralem juz u nich raz na przod i raz na tyl, wszystko elegancko dochodzilo i pasowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też będę musiał zrobić, coś pisali o tym problemie na swoich aukcjach także pewnie ogarną temat :) a powiedz mi ile mm wrzucałeś na tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też będę musiał zrobić, coś pisali o tym problemie na swoich aukcjach także pewnie ogarną temat :) a powiedz mi ile mm wrzucałeś na tył ?

U siebie mam 20mm, felga 9.5J, opona 215/35/18. Wystaje ale u mnie wpadają cambery. Przy 8J i dystansie 20mm było na równo z nadkolem.

MGv6WRo.jpg

Nie mam nigdzie na kompie 8J i 20mm, ale rzuć okiem w moim temacie na pewno znajdziesz gdzieś fote ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć swój temat z przed lat :D

Jest na rynku dystans 10/13mm który wejdzie na tył do ośki b5 ? 
W dystomie powiedzieli mi, że minimum musze wsadzić 20mm ale nie zbyt mi się widzi et 25 przy 8,5 cala :)

próbowałem jakiś no name 5mm wsadzić ale za chiny nie dochodzi, za to z przodu bez problemu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blind0 napisał:

Pozwolę sobie odświeżyć swój temat z przed lat :D

Jest na rynku dystans 10/13mm który wejdzie na tył do ośki b5 ? 
W dystomie powiedzieli mi, że minimum musze wsadzić 20mm ale nie zbyt mi się widzi et 25 przy 8,5 cala :)

próbowałem jakiś no name 5mm wsadzić ale za chiny nie dochodzi, za to z przodu bez problemu. 

 

no zależy jak duży rant ma piasta, zmierz i wtedy dowiesz się jaki możesz założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blind0, jak rozwiązałeś problem z dystansami do ośki? Znalazłeś coś pasującego w tym rozmiarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...