Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł na biznes - burza mózgów :)


cougarr2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prowadzę mały sklepik o profilu myśliwskim. Ruch mam raczej nie wielki i kokosów nie ma. Jeszcze ta sezonowość, myśliwi budzą się raczej dopiero na jesień. Tak więc myślę jak zwiększyć ruch przede wszystkim w moim sklepie internetowym, ewentualnie uderzyć w jakiś asortyment żeby był większy ruch w interesie. Macie jakieś koncepcje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły jeździeckie pasowały by do myślistwa tyle ze wędkarstwo jest popularniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logiczne że nikt ci nie powie w czym jest interes bo automatycznie ma kolejnego potencjalnego konkurenta

Wiadomo jak jest, chętnie bym z kimś nawiązał kontakty (hurt, detal, jakieś przedstawicielstwo ciekawych produktów itp).

Koncesje mam na amu i broń, amu mam w sprzedaży na broń nie mam warunków lokalowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doloz graty airsoftowe.

Repliki, ciuchy, oporządzenie.

Co prawda konkurencja jest spora, ale mozesz sie zdziwic ile osob w Twojej okolicy sie w to bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dołożyć asortyment z karmami dla zwierząt ,jak by nie było piesków i kotków teraz przeróżnych w domkach jest.Plus do tego wysyłkowo na aledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarstwo jest popularne ale co raz częściej żeby przyciągnąć klienta trzeba mieć spory asortyment a to się wiąże z dużą powierzchnią lokalową. Wielu moich znajomych i ja również omijamy małe klitki gdzie mają podstawowe rzeczy wędkarskie. Wiele osób specjalizuje się teraz w konkretnej metodzie wędkarskiej więc musiałbyś się zdecydować co dokładnie chcesz oferować. No i przede wszystkim znać się na tym !!

Jeżeli miałbyś się decydować na akcesoria wędkarskie to z moich obserwacji wynika, że bardzo mocno rozwija się karpiowanie ... tylko chyba nie koniecznie w Twoich okolicach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiązał z pomocą w uzyskiwaniu pozwoleń na broń

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam nawiąże kontakty (hurt, detal, jakieś przedstawicielstwo ciekawych produktów itp).

Termosy, noże, ubrania, optyka, obuwie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...