Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak sprawdzić cisnienie jakie podaje pompa paliwa?


WYSKUN

Rekomendowane odpowiedzi

Pompa tylko wstępnie buduje ciśnienie, ale nie pracuje cały czas więc jak ma je utrzymać bez włączonego silnika? Nie mniej 3.5-3.8 to słabo. Rozumiem test był za filtrem i przed robiony, aby wykluczyć zatkany filtr paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wstępnie. 
Tylko mi nie buduje nawet wstępnie. Przekręcam kluczyk na zapłon i nic się nie dzieje... nie podaje paliwa. Więc chyba coś jest nie tak? Dlatego zapytałem co mogło się zepsuć, skoro po przekręceniu kluczyka na zapłon nie ma żadnego ciśnienia.
Test był zrobiony między przewodem gumowym, a metalowy który idzie do listwy wtryskowej. Wpięcie trójnika, na wyjściu z trójnika manometr.
Przed filtrem nie był robiony. 
Natomiast czy to wiele zmieni? Skoro po przerkęceniu kluczyka nic się nie dzieje, żadnego dźwięku pompy czy też psiknięcia paliwa, ani żadnego wstępnego ciśnienia . 

Edit. " Po zapłonie koło 3,5 bara, po odpaleniu i przy każdym obciążeniu 4 bary"
tak pisali w innym wątku,. Z tego wywnioskowałem ze poprzekręceniu kluczyka ma być 3.5 bara.
A Kolega dev , napisał ze nic nie jest zepsute jak mam 0 po przekręcniu kluczyka.
Więc o co chodzi?

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik pompy może nie do końca działać jak należy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...