Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wgrywanie nowej mapy do 1.8T - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A pytanie brzmi: Co można uwalić podczas wgrywania nowej mapy do 1.8T (zakładamy, że na nowym sofcie auto nie chce odpalić).

Prosiłbym o opinie osób, które przerabiały taki przypadek.

Opublikowano

Napisz prawdę a nie zakładaj hipotezy,

Nieprawidłowe SW, lub niepoprawne crc lub jego brak.

Lub nie zamknięta sesja programowania.

Opublikowano
  • Autor

Wgrany nowy wsad - trup.

Wgrany stary - pali.

Wgrany nowy - trup.

Wgrany stary - pali

Wgrany kolejny raz nowy - trup.

Wgrany stary - trup.

Czas wgrywania ponad 10 minut, proces wgrywania zakończony powodzeniem.

Opublikowano

bez wgledu na to co wgrywasz juz na flash, auto ci nie odpali.

Opublikowano

A ten stary nie był przypadkiem już modzony??

Opublikowano

Hello, żeby nie zakładać nowego tematu. Co potrzebuję do zgrania i wgrania nowego softa w B7 '05 1.8TQ BFB ecu 518aq? Czy można wykonać to w Nefmoto + kabelek KKL czy trzeba począć jakieś grubsze inwestycje ? :kwasny: Z góry dziękuje za podpowiedź.

Opublikowano

Można.

Opublikowano

Ten będzie okej ? Podobno ma być oparty na chipie ft232r lub ft232rl więc wygląda, że ten powinien być odpowiedni ?

http://allegro.pl/vag-kkl-pl-usb-ftdi-232-rl-vw-seat-audi-skoda-i4901320100.html

Można zblokować ECU przy próbie zgrania/wgrania wsadu przez Nefmoto, zakładając, że zasilanie będzie okej ? Albo na co szczególną uwagę zwrócić, żeby do tego nie doszło ? :) Galetto dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez XsiX

Opublikowano

Link nie działa.

Zawsze jest jakieś ryzyko niezależnie czym się czyta/wgrywa.

Opublikowano

Poprawione, już działa. :)

Opublikowano

Powinien dać radę.

Opublikowano

A jeszcze takie małe pytanko, żeby nie kombinować na ori ecu i tym samym uchronić się przed przypadkowym unieruchomieniem audi. Mam ecu z końcówką 518AQ ( i ciężko takowy drugi dostać, obecnie nie widzę żadnego w internetach ) czy mogą go zastąpić innym ecu z 1.8t b6/b7 i wgrać do niego bin z ecu 518AQ. Dostępne są ecu z bfb 1.8tq b6 z końcówką 518AA, a może ecu z bex 518AS ? Czy nie przejdzie to i musi być dokładnie ten sam ecu co mam obecnie. Pomijam immo które pewnie trzeba by wywalić z ecu. Dziękuję za odpowiedź. :)

Opublikowano

Jak chcesz to Ci moge zalatwic takie ecu jak chcesz z wylaczonym immo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.