Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] 2.8 więcej mocy...!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy poradziłby mi ktoś jak dodać troszke mocy do mojego audi? jest to silnik 2.8 ma 174 kucyki ale tak ze 50 jeszcze by nie zaszkodziło...

Opublikowano

Nie da sie

Opublikowano

Jedyne wyjscie,sprzedac i kupic cos z Turbo :) I rezac :)

Opublikowano

Jedyne wyjscie,sprzedac i kupic cos z Turbo :) I rezac :)

zgadzam się , 1.8 T + elegancki chip i 174 konne 2.8 zostaje w tyle , gorzej z wersją 193 konną , gdyż idzie równo (osobiście sprawdzone) , albo jeszcze większy silnik , ja przymierzam się obecnie do kupna A6 2.7 biturbo , to dopiero wymiata z chipem pod 290 KM podejdzie

Opublikowano

AHH to nie jest oznaczenie 1.9 TDI 90 KM ???

Opublikowano

Tak jemu chodziło o AAH :wink4:

Opublikowano

bi-turbo, kompresor innych sposobów nie widzę

Opublikowano
  • Autor

AAH to jest silnik 2.8.. e to kiepsko dobralem silnik..no coz..[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 10:14_________________________________________________oj rzeczywiscie zle tytuł dobrałem...sorkiichodziło mi o 2.8

Opublikowano

No to z AAH nic niestety nie zrobisz.

Opublikowano

Jedyne wyjscie,sprzedac i kupic cos z Turbo :) I rezac :)

zgadzam się , 1.8 T + elegancki chip i 174 konne 2.8 zostaje w tyle , gorzej z wersją 193 konną , gdyż idzie równo (osobiście sprawdzone) , albo jeszcze większy silnik , ja przymierzam się obecnie do kupna A6 2.7 biturbo , to dopiero wymiata z chipem pod 290 KM podejdzie

do ośki?? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

No trudno..miałem nadzieje ze cos da sie zniego wykrzesać..

Opublikowano

Nie łam się :naughty: mam taki motor w stówce :D Poprawiłem dolot , zmodyfikowałem wydech, dobre świeczki i przewody. Nie jest taki zły. napewno lepiej sie zbiera niz moje AEB które mieli jeszcze na trójce :naughty:

Opublikowano

W rozsądnych kosztach nie da się nic zrobić. Poza rozsądnością owszem.

@ arek87 To masz pewnie 300+ KM skoro mieli i na trójce :kox:

Opublikowano
  • Autor

No cóż zostało mi tylko rzucic narzeczona i zainwestowac pieniadze w firmie tuningowej :tongue4:

Opublikowano

Oj chciałbym chiałbym :kox:, pewnie jesli zmyje ten brud z auta to bedzie troche lepiej jechac :polew:

Opublikowano

Oj chciałbym chiałbym :kox:, pewnie jesli zmyje ten brud z auta to bedzie troche lepiej jechac :polew:

nawoskuj :naughty:

Opublikowano

Hej! Zapomniałem dodać, że są dwa sposoby aby twoje 2.8 było szybsze:

1: podnieść moc silnika

2:obniżyć mase własną pojazdu

Wypruj go :naughty:, zostaw tylko fotel kierowcy i zegary i zobaczysz jak będzie jeździć :> No, zapomniałem może i kierownice też zostaw :polew:

Opublikowano

Kiedyś też chorowałem na 2.8 V6 193KM, ale nie żałuję zakupu AEB.

Chociaż ciekawszy i lepszy był R5 2.2T - szkoda, że księgowi w Audi pokonali legendę... ;(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

niestety z tego silnika nic ciekawego nie da sie wykrzesać, oczywiście mowie tu o sensownych pieniądzach.

Sam silnik nie jest jakoś specjalnie mocny, ani skory do rezania. Sam mam taki motor, i trochę rozgryzałem temat.

Tez chciałem montować kompresor, podlinkowany zestaw PES jest, ale do motoru 30 zaworowego, co ważniejsze

dysponującego sensownym kompem, z ktorym cos sie da zrobić.

AAH dysponuje kompem hitachi, niektórych czujników smt6 nie chce ogarniać, problemem staje sie nawet przestawienie zapłonu.

Kolega z audiklubu opisuje swoja historie ;-)

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=65298

Jakoś poskładał wszystko do kupy, jednak albo występuje spalanie stukowe, albo EGT zbyt wysokie, a to juz niebezpiecznie blisko, aby tłoki/zawory podziękowały za współprace.

Czyli albo sprzedać furkę i kupić cos turbo, albo robić swapa...

Sam rozgryzam obecnie to drugie wyjście chce wrzucić 2,7 BiT.

pozdrawiam,

Martti

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.