Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co zainwestować taka kwote?


KarolASO

Rekomendowane odpowiedzi

Dołóż trochę kup dom w Chorwacji (od 100 tys euro) w dobrej lokalizacji i masz 20 tys euro za sezon ;)

dowody proszę, bo coś nie chce mi się wierzyć że w dobrej lokalizacji kupisz dom w CRO za +/- 400 tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle doradców ciekawe czy swoją kasę wpakowali w nieruchomości i z tego żyją ??? W jednym banku proponowali mi ich obligacje na 5 lat z oprocentowaniem gwarantowanym na poziomie 5 proc. jak bank nie padnie to można taką opcję rozważyć no i jak ktoś chce zamrozić kasę na taki okres.

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, rolą doradcy nie jest pomóc Ci ulokować zyskownie pieniądze, a wyciągnąć je od Ciebie byś kasę ulokował/zostawił w ich banku/instytucji finansowej

bo nad doradcami to siedzi cała rzesza ludzi, którzy dopiero środkami ludzi z ulicy mieszają i generują zyski dla instytucji, osobę fizyczną mając w czarnej d....

doskonale było to widać na przykładzie polisolokat - w trąbę ludzi robili na potęgę

a nikomu przecież z głowy włos nie spadł

a KNF siedzi i zawija sreberka ......

niemniej jednak pomysł z Cro nie jest głupi

jak przeglądałem oferty pensjonatów nad Bałtykiem, to bańka to mało

więc jeśli komuś chce się bawić w takie inwestycje, to można szukać

w necie stron z domami w tamtym rejonie jest sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kwocie to za mało żeby z tego żyć i nic nie robić. Poza tym wpakować całą kwotę w jedną inwestycję to ryzyk fizyk. Jest takie magiczne słowo dywersyfikacja czyli rozdzielenie kasy na różne formy oszczędzania / inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kawalerki w dużym mieście i z każdej masz co najmniej 1000 na rękę miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...