wojtek90pla Opublikowano 5 Września 2016 Opublikowano 5 Września 2016 (edytowane) Witam wszystkich, mam problem z moją audi A4 B5. Dziś zauważyłem że po włączeniu zapłonu na wyświetlaczu głównym pojawia mi się napis OK, natomiast pozostała część jest czarna zamiast podawać informacje o spalaniu czy innych informacji. Po zniknięciu napisu OK cały ekran staje się czarny, jedynie przy otwartych drzwiach na dole wyświetlacza pokazana jest prawidłowa informacja o tym. Jaka może być przyczyna i jaki jest koszt naprawy zaistniałej usterki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Wojtek Edytowane 5 Września 2016 przez wojtek90pla
prezesik18 Opublikowano 5 Września 2016 Opublikowano 5 Września 2016 Może masz wyłączony wyświetlacz? Spróbuj przytrzymać przycisk RESET i zobacz czy się włączy.
marcin_franz Opublikowano 5 Września 2016 Opublikowano 5 Września 2016 Trzeba kliknąć raz krótko przycisk reset na manetce.
wojtek90pla Opublikowano 6 Września 2016 Autor Opublikowano 6 Września 2016 Dziękuję bardzo za porady, pomogło . Aż mi głupio że to taki banał a ja nie wiedziałem co zrobić. Muszę się jeszcze wiele uczyć.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się