Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B

Opublikowano

B

popieram :banan:

Opublikowano

B

popieram :banan:

też tak myślę że B i do tego może listwy boczne w carbon ;)

Opublikowano
  • Autor

też tak myślę że B i do tego może listwy boczne w carbon

O ile pogoda pozwoli to na dniach zamontuję tę dokładkę i wtedy pomyślę czy listwy boczne tez zrobić w carbon

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Angielska pogoda wreszcie pozwoliła na wieczorne rezanie. Oto efekty kilku godzin spędzonych dosłownie leżąc na ulicy.  Dokładka siedzi.
Międzyczasie na pokład wpadł ksenon (zenon) czyli zestaw HID... Wygląda to ciekawie... Tylko jak długo poświeci? A na pozycje LED.
 
712d00a8bd27d604.jpg
 
22cc0ce30749e10f.jpg

Edytowane przez arassVip

Opublikowano

Witaj, 

Bardzo fajnie ta dokładka w carbonie pasuje do czerwieni ;D

ładnie wyszło,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Typowy problem modelu dotknął i mnie, a chodzi o schowek. Z pomocą przyszedł ebay i zestaw naprawczy. Może nie wygląda to estetycznie, ale spełnia zadanie.

9d8650679438e828.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ford Focus vs Ja. Chyba jeszcze troszkę za wysoko...

 

Opublikowano

Dziwne że dopiero teraz się natknąłem na Twój temat ale powitać kolegę :D Na wstepie bardzo ładna Audiczka:thumbup1: Widzę że jesteś z Zamościa ja jestem z Biłgoraja i też mieszkam w Anglii a do tego mam A4 kolor inny i sedan ale S-line BEX + ośka się zgadza :D no i tez mam customowy wydech :DDD

Opublikowano
  • Autor

Cześć Damiyc. Miło spotkać kogoś z moich okolic:)  Jeśli masz jakieś nagranie swojego wydechu to chętnie posłucham:D

Opublikowano

No nie mam narazie nic ale wydaje mi się że jest dużo cichszy od twojego:P Chociaż jak jeżdżę do Polski to i tak zdaje się być ciut za głośny :D

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Powiedz mi jak z montazem takiej dokladki w zderzaku sline ? W s3 musialem przycinac te bolce posrodku i po bokach bo za dluga byla.

 

Jak jest tutaj pasuje bez problemu czy trzeba rezac ?

Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano

Do oklejenia cupry potrzebny jest jeden kawalek folii, czy z dwoch robione ?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 19.06.2017 o 11:40, Czarny4 napisał:

Powiedz mi jak z montazem takiej dokladki w zderzaku sline ? W s3 musialem przycinac te bolce posrodku i po bokach bo za dluga byla.

 

Jak jest tutaj pasuje bez problemu czy trzeba rezac ?

Można powiedzieć, że pasuje... Ja nic nie przycinałem bo kupiłem od osoby, która miała tę dokładkę zamontowaną w A4 B6. Przy montażu łatwo daje zauważyć się fakt, że dokładka wydaje się nie pasować kształtem do zderzaka (mam na myśli przyłożenie jej na luźno). Ja miałem ułatwione zadanie, bo miejsca montażu (czyli gdzie mają znaleźć się wkręty) po prostu skopiowałem, mierząc otwory w zderzaku od osoby, od której kupiłem dokładkę.

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście, że jeden choć jak dobrze spasujesz spoine to będzie ok.

Opublikowano
  • Autor


 

Edytowane przez arassVip

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, KoJ@K napisał:

Do oklejenia cupry potrzebny jest jeden kawalek folii, czy z dwoch robione ?

Jeden choć jak dobrze spasujesz spoine to będzie ok. M3 jest bardzo plastyczna z pamięcią kształtu. Oczywiście wszystko w granicach.

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam za dziwne wpisy. W związku z tym mam pytanie. Jak usunąć post?

Opublikowano

czyli pewnie kupiles juz z dwoma tymi bolcami co wystaja przycietymi juz ? Dzis bede rezal :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.