Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karcher do okien - czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwus.

Czy macie lub korzystaliście już z myjki do okien karcher takiej jak z linku poniżej?

Jest warta zakupu?

https://www.google.pl/search?q=karcher+do+okien&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwju6cDH5YLPAhXIuBQKHT-ZAz8Q_AUIBygC#imgrc=_

Opublikowano

Serwus.

Czy macie lub korzystaliście już z myjki do okien karcher takiej jak z linku poniżej?

Jest warta zakupu?

https://www.google.pl/search?q=karcher+do+okien&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwju6cDH5YLPAhXIuBQKHT-ZAz8Q_AUIBygC#imgrc=_

Kolego używałem innej firmy i też dawało radę ,warunek trzeba na początku wprawy złapać w myciu takim wynalazkiem .

Opublikowano

To niestety nie jest myjka, samo mycie to zbiorniczek na płyn i ściereczka, którą moczymy płynem psikając jak ze zwykłej butelki z płynem do szyb. Urządzenie które tam jest po prostu wsysa piane i osusza szybę już po myciu. Za tą kasę jak za kerhera to nie warto, lepiej poszukać to samo, ale np w Jula czy jakimś innym markecie pod ich marami własnymi. Bedzie dużo taniej.

Opublikowano

Próbowałem kiedyś myć tym czymś. Nie polecam.

Opublikowano

Polecam.

Jak go kupiłem żonie to mnie potem cały miesiąc po d*pie całowała :grin:

Szczerze polecam oryginał ...nic się nie dzieje,aku chodzi jak należy...

Podróbek nie testowałem :kwasny:

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zona kolegi ma i nawet zadowolona. Warunkiem jest ori płyn karchera bo kupiła jakiś zamiennik i tragedia smugi i jeszcze raz smugi. Moja żona potestowala ten wynalazek i stwierdziła że dobry płyn do szyb ręcznik papierowy i okna wyglądają lepiej niż po karcherze. Nie masz na co wydawać kasy to kup według mnie to zbędny gadżet

Opublikowano

Moja żona potestowala ten wynalazek i stwierdziła że dobry płyn do szyb ręcznik papierowy i okna wyglądają lepiej niż po karcherze.

To samo moja, a do tego wykazała się politycznym sprytem "...a już jak ty umyjesz to naprawdę mucha nie siada". No i sprzęt daliśmy bratowej("no jakoś działa nawet" co tłumaczę sobie "kolejny grat w domu ale jak dałeś to niech ci będzie"), a okna napier...m ja. Karcher -nu pagadi! :)

Opublikowano

Moja żona potestowala ten wynalazek i stwierdziła że dobry płyn do szyb ręcznik papierowy i okna wyglądają lepiej niż po karcherze.

To samo moja, a do tego wykazała się politycznym sprytem "...a już jak ty umyjesz to naprawdę mucha nie siada". No i sprzęt daliśmy bratowej("no jakoś działa nawet" co tłumaczę sobie "kolejny grat w domu ale jak dałeś to niech ci będzie"), a okna napier...m ja. Karcher -nu pagadi! :)

Dlatego pisałem że innej firmy ,bo jeżeli nie myjesz okien zarobkowo to nie warto drogiego kupować .Kup sobie coś tańszego ,polecanego innej tańszej firmy ,bo jak w kąt odstawisz to nie bd szkoda

Opublikowano

Ja mam i jestem zadowolony. Zawiozłem matuli przed świętami, żeby szybciej i łatwiej się uporała z oknami i zażyczyła sobie na prezent Karchera. Teściowa podobnie.

Także 3 osoby w rodzinie sa mega zadowolone. Mycie jest dużo szybsze i łatwiejsze. Smugi zostają mi jedynie przy ramie okna, ale wtedy chwila moment przecieram ręcznikiem i jest gicior.

Dla mnie największe plusy to:

- oszczędność czasu

- łatwość stosowania

Opublikowano

Ja mam taki i polecam,ale tylko ori.ja mój w obi kupilem.

Szybko i skutecznie myje okna sobie

Opublikowano

Zalezy ile masz okien do umycia:) jak w domu jednorodzinnym to ulatwia sprawe jak w bloku nie ma sensu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.